بنتلی Flying Spur V8

بنتلی Flying Spur V8

در ادامه رونمایی عمومی از بنتلی Flying Spur V8 در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۴ این خودرو با رنگ نقره ای استثنایی اش در نمایشگاه موسکو ۲۰۱۴ حضور دارد…

بنتلی کانتیننتال

بنتلی Flying Spur V8 از همان موتور بنتلی کانتیننتال GT V8 استفاده میکد که با توربوشارژر دوقولو  خودش میتواند ۵۰۷ اسب بخار توان و ۶۶۰ نیتون بر متر گشتاور را تولید کند که این رقم حتی از بنتلی کانتیننتال هم بیشتر است.این پیشرانه به اندازه کافی قوی هست که بنتلی Flying Spur V8 بتواند صفر تا صد را در ۵٫۲ ثانیه طی کند و حداکثر سرعتی معادل ۲۹۵ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

بنتلی Flying

بنتلی کاری کرده است که Flying Spur V8 بتواند سوختش را برای ۸۴۰ کیلومتر نگهداری کند و این امر را مدیون استفاده از بهینه ساز موتور ،غیرفعال ساز سیلند ،مدیریت حرارتی هوشمند و بهینه ساز الکتریکی اش است.

بنتلی Flying Spur V8 از همان سیستم انتقال قدرت ZF هشت سرعته اتوماتیک استفاده میکند که در مدل W12 با all wheel drive و سیستم تعلیق هوای هوشمند استفاده میشد.

Bentley

در بنتلی Flying Spur V8 از چهار اگزوز کرومی زیبا استفاده شده است که نمای بسیار زیبایی را به عقب این خودرو داده است و نمای ان را خاص و منحصر به فرد کرده است.از دیگر تجهیزات این خودرو میتوان به امکانات داخلی ان اشاره کرد که صفحه نمایش لمسی با ریموت کنترل که در کونسول عقب نیز از دکمه هایی برای کنترل ان قرار داده شده است.برای سرنشینان عقب نیز سیستم سرگرمی مهیا شده است.

  • bentley-flying-spur-v8-1
  • bentley-flying-spur-v8-18
  • bentley-flying-spur-v8-17
  • bentley-flying-spur-v8-13
  • bentley-flying-spur-v8-11
  • bentley-flying-spur-v8-10
  • bentley-flying-spur-v8-6

در کل میتوان بنتلی Flying Spur V8 یک انگلیسی اصیل دیگر دانست که با چوبکاری های زیبای همیشگی و چرخهای سنتی و جلوپنجره هایی که از روز اول به خود دیده است هنوز نفس میکشد و برای افرادی که دنبال یک خودروی رسمی و با ابهت هستند به شدت توصیه میشود.

حتما کلیک کنید  اقای خاص برای اخاص ساخته اقای خاص
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط2 دیدگاه