رندری حماسی و خیره کننده از آلفا رومئو Giulia

رندری حماسی و خیره کننده از آلفا رومئو Giulia

در حالی که  آلفا رومئو در حال تست مدل GHIBLI  خود است یک مدل پروتوتیپ بسیار زیبا را با نام Giulia برای نسل جدید خودروهای خود ارائه داده است.به نظر میرسد خودروساز ایتالیایی با این رندر قصد دارد تا آلفا رومئو Giulia را برای رقابت با BMW سری ۳ اماده کند.

آلفا رومئو Giulia

به دلیل اینکه پروتوتیپ ها به صورت خاصی از جاسوسی محافظت میشوند کسی نمیتواند بگوید در زیر پوست آلفا رومئو ی Giulia چه میگذرد.اما با توجه از صفاتی که از شرکت های طراحی آلفا رومئو مانند deviantART و غیره سراغ داریم حتی اگر آن چیزی که در رندر نمایش داده شده ۵۰ درصد از طراحی خودرو در هر اینچ باشد باز شاهد یک طراحی شگفت انگیز هستیم که همه ما را مشعوف خواهد کرد.

آلفا رومئو Giulia

در بالاترین سطح ممکن آلفا رومئو Giulia ساخته و طراحی شده است تا با رقیبان آلمانی خود یعنی مرسدس C63 AMG و BMW  سری ۳ یک رقابت خوب و نزدیک داشته باشد.

آلفا رومئو Giulia

در زیر کاپوت آلفا رومئو Giulia یک موتور ۳ لیتری V6 قرار دارد که از GHIBLI  به ارث برده است.این موتور میتواند توانی معادل ۴۸۰ و ۵۲۰ اسب بخار را برای Giulia تولید کند.این توان خروجی آلفا رومئو Giulia را به راحتی از رقیب باواریایی خود جلو می اندازد.باید دید که آیا Giulia آلفا رومئو میتواند یک انقلاب ایتالیایی به پا کند.

آلفا رومئو Giulia

حتما کلیک کنید  کریس هریس - Porsche Cayman و Alfa Romeo 4C
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...