اینفوگرافیک دوج چارجر هلکت

اینفوگرافیک دوج چارجر هلکت

Hellcat (هلکت) به معنی ساحره ، سحر و جادو می باشد. و انتحاب این کلمه بر روی دوج چارجر (چلنجر) کاری درستی بوده است چون دوج چارجر هلکت به یک پیشرانه جدید هشت سیلندر 6.2 لیتری تورشارژر مجهز شده است که 707 اسب بخار نیرو و 881 نیوتن متر گشتاور تولید میکند. پس، هیچ سدان تولید انبوهی قادر به تولید همچنین نرویی نیست جزء هلکت که با سحر و جادو پیشرانه خود به چنین نیرویی دست می یابد.

دوج چارجر هلکت

پیشرانه دیوانه کننده هلکت 67 اسب بخار بیشتر از دوج وایپر ، 127 اسب بخار بیشتر از شورلت کامارو ZL1 و 45 اسب بخار بیشتر از فرود موستانگ شلبی GT500 قدرت دارد و شتاب صفر تا 100 آن فقط 3.9 ثانیه می باشد و حداکثر سرعتش 328 کیلومتر بر ساعت است.

نکته قابل توجه دوج چارجر هلکت قیمت بسیار مناسب آن می باشد. شما تنها با 60 هزار دلار ناقابل می توانید سوار بر یک ماسل کار آمریکایی 707 اسب بخاری بشوید. همچنین نسخه شش سیلندر 305 اسب بخاری دوج چارجر فقط 27 هزار دلار و نسخه هشت سیلندر 375 اسب بخاری آن هم 39 هزار دلار قیمت دارد. با توجه به موتور پرقدرت 707 اسب بخاری هلکت این قیمت خیلی مناسب می باشد.

در اینفوگرافیک زیر هم به همین نکته اشاره شده است و جا دارد از جناب ملک پور بابت ارسال اینفوگرافیک تشکر ویژه ایی کنیم.

دوج چارجر هلکت

حتما کلیک کنید  چلنجر موپار درگ پک 2015
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه

  • سلام با عرض خسته نباشید میخواستم بگم که دوج که زیر مجموعه یا وابسته جنرال موتورز نیست پس چرا وقتی تو فهرست ها خودروهای امریکایی/جنرال موتورز رو انتخاب میکنیم دوج هم میاد.لازم دونستم بگم .دوج رو جدا کنید از جنرال موتورز .ممنون