صفر تا 100 مرسدس بنز AMG GT 2015 در 3.8 ثانیه

صفر تا 100 مرسدس بنز AMG GT 2015 در 3.8 ثانیه

تنها ۴ روز دیگر به رونمایی نسل جدید AMG باقی مانده است و همه منتظر هنر نمایی جانشین SLS هستند.کمپانی المانی که قرار است با رونمایی مرسدس بنز AMG GT 2015 جای خالی SLS  را پر کند اخیرا اعلام کرده که مدل GT S  این خودرو میتواند در ۳٫۸ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ برسد.

مرسدس بنز amg GT
مرسدس بنز amg GT

بعلاوه خودروی مرسدس بنز AMG GT S 2015 میتواند به حداکثر سرعتی معادل ۳۱۰ کیلومتر بر ساعت برسد.برای رسیدن به سرعت و شتاب بالا مرسدس بنز AMG SLS  میتوانست ۰ تا ۱۰۰ را در همان ۳٫۸ ثانیه برود علاوه بر اینکه قادر بود نهایت سرعتی معادل ۳۱۷ کیلومتر بر ساعت را داشته باشد.اگر چه جانشین م ۶۰ اسب بخار کمتر توان را تولید میکند اما به نظر میرسد با توجه به وزن کمش بتواند در شتابگیری موفق تر باشد.

ما میدانیم که در زیر کاپوت مرسدس بنز AMG GT یک موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو قرار دارد . از نقاط قوت این خودرو است.این موتور تنها نکته مهم این خودرو در تولید قدرت نیست بلکه تنظیمات خاصه ماشین های اسپرت مرسدس بنز و موتور بهینه شده مرسدس نیز در این تولید توان نقش عمده ای را ایفا میکنند.

زمانی که مرسدس بنز AMG GT S به موتور ۴ لیتری هشت سیلندرش مجهز شود میتواند ۵۰۳ اسب بخار توان را در ۶۲۵۰ دور تولید کند که برابر است با ۱۲۶ اسب بخار در ازای هر لیتر که با ترکیبش با شتاب ۴۷۹ پوند بر فوتی که در رنج دور ۱۷۵۰ تا ۴۷۵۰ تولید میشود میتواند رقم فوق العاده ای باشد.

تمام این اعدا و ارقام در حالی به دست امده اند که موتور M178 مردس بنز AMG GT S  که یک موتور ۴ لیتری است جایگزین موتور ۶٫۲ لیتری هشت سیلندر AMG SLS  شده است.

باید دید ۴ روز دیگر چه هیولایی انتظار هواداران مرسدس به ویژه هوادران سابق SLS  را براورده میکند.با وبسایت وننو در معرفیی لحظه ای مرسدس بنز AMG GT  همراه باشید…

 

 

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...