معرفی رسمی مکلارن 625c

معرفی رسمی مکلارن 625c

مکلارن امروز به صورت رسمی از مدل جدید خودش پرده برداری کرد.بنا به گفته مکلارن خودروی مکلارن ۶۲۵c خاص بازار آسیا خواهد بود.خودروی مکلارن ۶۲۵c بر اساس برند جدید مکلارن یعنی ۶۵۰s ساخته شده است. مکلارن ۶۲۵c در دو مدل کوپه و اسپایدر تولید شده است.بنا به گفته مکلارن خودروی مکلارن ۶۲۵c میتواند عملکرد بهتری نسبت به ۶۵۰s داشته باشد.

مکلارن 625c

مکلارن با سرمایه گزاری بر روی بازار چین از سال ۲۰۱۳ تا پایان ۲۰۱۴ امیدوار است تا بتواند حدود یک سوم فورش جهانی مکلارن را در این کشور داشته باشد. خودروی مکلارن ۶۲۵c هم اکنون در دو مدل کوپه و اسپایدر در هنگ کنگ قابل دسترس است و علاقه مندان میتواند خودروی مورد علاقه خود را سفارش دهند.

خودروی جدید مکلارن مجهز به موتور معروف مکلارن یعنی موتور ۳٫۸ لیتری v8 توئین توربو است که میتواند ۶۲۵ps و ۶۱۰ نیوتون بر متر گشتاور را تولید کند.کلمه c که در پایان ۶۵۰ نوشته شده مخفف کلمه club است که بیان گر این نکته خواهد بود که این خودرو نسبت به دیگر نسخه های مکلارن در دسترس تر خواهد بود.صفر تا ۱۰۰ کیلومتر مکلارن ۶۲۵c چیزی حدود ۳٫۱ ثانیه است و این درحالی است که ۰ تا ۲۰۰ کیلومتر ان در ۸٫۸ ثانیه اتفاق می افتد البته این امار برای مدل کوپه صادق میباشد.

مکلارن 625c

تغیرات در سیستم تعلیق و کنترل شاسی خودرو همچنین تغیرات در پیشرانه و انجین که موجب کاهش توان خودرو شده دست به دست هم داده اند تا قیمت تمام شده این خودرو با اینکه کاملا شبیه به ۶۵۰s است از این خودرو ارزان تر باشد.

حتما کلیک کنید  رسمی: "جن گیر" 1000 اسب بخاری هنسی
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...