معرفی رسمی Vencer Sarthe 2015

معرفی رسمی Vencer Sarthe 2015

بعد از پروسه نسبتا طولانی تولید سرانجام خودروی Vencer Sarthe به صورت رسمی معرفی شد.ساخته دست خودروساز هلندی Vencer خودروی Sarthe است که پیش از این در سلا ۲۰۱۲ پیشنمایشش را دیده بودیم و از آن موقع تا به حال خبری ازش نشنیده بودیم.

Vencer Sarthe

سال گذشته در موناکو پیش تولید Vencer Sarthe شروع شد و از آن زمان ۱۰۰ تغیبر از زمان شروع به ساخت تا پایان در این خودرو داده شد.قلب تپنده این خودرو دست ساز هلندی یک موتور ۶٫۳ لیتری سوپرشارژر v8 خواهد بود که ۶۲۲ اسب بخار در ۶۵۰۰ دور و ۶۱۸ پوند بر فوت گشتاور را در ۴۰۰۰ دور تولید میکند.

Vencer

این خودرو از یک گیربکس ۶ سرعته دستی بهره میبرد که با یک کلاج دابل پلیت و دیفرانسیل لغزش محدود کامل میشود.قدرت تولیدی Vencer Sarthe به محور عقب منتقل میشود و در نتیجه آن قادر خواهد بود تا تنها در ۳٫۶ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ برسد و نهایت سرعتی معادل ۳۳۷ کیلومتر بر ساعت را داشته باشد.

  • vencer-sarth-2014-106
  • vencer-sarth-2014-105
  • vencer-sarth-2014-103
  • vencer-sarth-2014-101

وزن این خودرو با توجه به استفاده آلومینیوم وقطعات فیبرکربنی در آن تنها ۱۳۹۵ کیلوگرم است که توزیع وزنی معادل ۴۵ درصد برای جلو و ۵۵ درصد برای عقب خواهد بود ارتفاع Vencer Sarthe چیزی معادل ۱۱۹۰ میلیمتر و و طول و عرضی معادل ۴۵۱۵ و ۱۹۸۴ میلیمتر است. قیمت Vencer Sarthe در بازار اروپایی ۲۷۰٫۸۸۲ هزار یورو است.

رندر Vencer

عکس بالا مدل بدون سقف Vencer Sarthe است که توسط ایکس تامی رندر شده است…

دانلود کلیپ بررسی تصویری ونسر Sarthe توسط مجله AutoExpress

حتما کلیک کنید  فروش خیره کننده مرسدس بنز در سال 2013
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط7 دیدگاه