معرفی رسمی فراری Ferrari 458 Speciale A

معرفی رسمی فراری Ferrari 458 Speciale A

فراری Ferrari 458 Speciale A یکی از بهترین و توانا ترین ابرخودروهای این روزهای جهان است.خودرویی که در سرعت و دسترسی و کنترل رانندگی یک حس بینظیر را به راننده منتقل میکند و امروز نوبت به فراری ۴۵۸ Speciale A رسیده است.

فراری 458 Speciale A

فراری ۴۵۸ Speciale A جانشین برادر معنوی خود یعنی Scuderia بینظیر است اما نباید از این نکته غافل شد که فراری ۴۵۸ Speciale A با توجه به سقف آلومینیومی و ویژگی های منحصر به فرد گروه ۴۵۸ میتواند جانشین ۴۵۸ اسپایدر نیز باشد.بر خلاف فراری اسپشیال خودروی فراری ۴۵۸ Speciale A تنها به تعداد ۴۹۹ عدد تولید خواهد شد و یکی از قدردمند ترین و شکوهمند ترین اسب های اسپایدر تاریخ است.سقف آلومینیومی این خودرو تنها در ۱۴ ثانیه جمع میشود و در مقایسه با اسپشیال کوپه تنها ۵۰ کیلو وزن دارد.

فراری 458 Speciale A

فراری ۴۵۸ Speciale A از موتور شگفت انگیز V8 فراری استفاده میکند که یکی از قدردمندترین موتور های این کمپانی است که در سال جاری و در پاریس رونمایی خواهد شد.بیشک این موتور آخرین دست آورد و بهترین موتور فراری است که تاکنون ساخته شده است.این موتور میتواند ۵۹۷ اسب بخار و ۵۴۰ نیوتون بر متر گشتاور را در ۶۰۰۰ دور تولید کند.

فراری 458 Speciale A

این اعداد و ارقام این نوید را میدهند که فراری ۴۵۸ Speciale A بتواند تنها در ۳ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که این رکورد با رکورد مدل کوپه برابری میکند همچین در یک دور FIORANO فراری ۴۵۸ Speciale A رکورد ۱ دقیقه و ۲۳ ثانیه رو از خود بر جای گذاشته که این رکورد نیز با رکورد مدل کوپه برابری میکند. فراری ۴۵۸ Speciale A یکی از آیرودینامیک ترین های فراری هایی است که تا به امروز ساخته شده است و با تجهیزاتی که در پشت و عقب آن نصب شده است نمای شگفت انگیزی را نیز دارا میباشد.

  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-2
  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-1
  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-8
  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-6
  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-5
  • 2015 Ferrari 458 Speciale A-9

کابین فراری ۴۵۸ Speciale A دقیقا شبیه به کابین مدل کوپه رنگ بوی ماشین های مسابقه ای را دارد و از به کار بردن بیش از حد کربن و آلکانترا در آن خودداری شده است و با کربن آبی رنگ دلنشینی که در کابین کار رفته زیبایی دوچندانی به آن اضافه شده است همچنین صندلی های دو رنگ با کنتراست خیره کننده زرد مشکی که از جنس آلکانترا هستن فضای داخلی را هیجان انگیز تر از آن چه که باید کرده است.چرخها کمی با چرخهای اسپشیاله فرق دارند و کمی ظریف تر و زیبا تر به نظر میرسند که با رنگ خاکستری مات مزین شده اند.

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط3 دیدگاه