پژو Exalt کانسپت در نمایشگاه پاریس 2014

پژو Exalt کانسپت در نمایشگاه پاریس 2014

سرانجام پس انتشار طرح های مفهومی هیجان انگیز کانسپت های پژو در پاریس ۲۰۱۴ شاهد حضور پژو Exalt کانسپت به عنوان نماینده فرانسوی ها بودیم.این خودرو نیز همانند همه خودرو های نسل آینده قرار است از یک پیشرانه هیبریدی استفاده کند.میرویم تا نگاه دقیق تری به پژو Exalt کانسپت در پاریس ۲۰۱۴ داشته باشیم…

پژو Exalt کانسپت

در ادامه روند معرفی کانسپت ۲۰۱۲ پژو یعنی onyx اینبار پژو Exalt کانسپت معرفی شده است که از یک پیشرانه بنزینی الکتریکی (هیبریدی) استفاده میکند که میتواند ۳۴۰ اسب بخار توان را تولید کند.این توان از یک موتور توربوشارژر ۱٫۶ لیتری گرفته میشود که میتواند ۲۷۰ اسب بخار توان را تولید کند و این توان تولیدی را به هر ۴ چرخ خودرو منتقل میکند.وزن پژو Exalt کانسپت تنها ۱۷۰۰ کیلوگرم میباشد.

پژو Exalt کانسپت

پژو Exalt کانسپت ۱٫۳۱ متر ارتفاع دارد و از چرخ هاییی ۲۰ اینچی بهره میبرد.کاپوت بلند خودرو تا جلوی خودرو و تا حد لامپ های دوگانه ادامه دارد. در درون سپر از چراغهایی استفاده شده است که با آرم تجاری پژو ادغام میشوند و نمای جالبی را به جلو پنجره میدهند.

پژو Exalt کانسپت

برای بهبود ضریب درگ پژو Exalt کانسپت از shark skin استفاده شده است که به خطوطی که بر روی آن طراحی شده است موجب بهبود عملکرد آیرودینامیکی خودرو شده است و باعث شده تا این خودروی میزان سوخت کمتری را بسوزاند.

  • Peugeot Exalt Concept Car-10
  • Peugeot Exalt Concept Car-2
  • Peugeot Exalt Concept Car-4
  • Peugeot Exalt Concept Car-5
  • Peugeot Exalt Concept Car-8
  • Peugeot Exalt Concept Car-7
  • Peugeot Exalt Concept Car-6

در پایان باید گفت که پژو Exalt کانسپت میتواند عملکرد شگفت انگیزی را به عنوان یک کانسپت داشته باشد اما باید دید آیا فرانسوی ها میتواند در سال های آینده وارد رقابت شوند.

حتما کلیک کنید  نسل آینده پیشرانه باواریایی ها
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط