دانلود فصل دوم تاپ گیر آمریکا

دانلود فصل دوم تاپ گیر آمریکا

تاپ گیر آمریکا (Top Gear) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در مورد اتومبیل می باشد که بر اساس مجموعه BBC با همین نام ساخته شده است. مجریان این برنامه راننده حرفه ای مسابقات تانر فوست (Tanner Foust)، بازیگر و کمدین آدام فرارا (Adam Ferrara)، و تحلیلگر اتومبیل و مسابقات اتومبیلرانی روتلِج وود (Rutledge Wood) می باشند.

تاپ گیر آمریکا

مانند نسخه ی بریتانیایی اصلی، این مجموعه نسخه ی استیگ (The Stig) مربوط به خودش را دارد که در آن یک راننده مسابقه ناشناس و یک مهمان معروف هر هفته در آن حضور دارند.

این مجموعه در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۰ در شبکه هیستوری (History) آغاز شد. ۱۱ می سال ۲۰۱۲، شبکه هیستوری برای ۱۶ قسمت فصل سوم این مجموعه را تجدید کرد که در روز ۱۴ ماه می سال ۲۰۱۲ آغاز شد. نیمه دوم این فصل روز ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۳ آغاز شد. این مجموعه برای فصل چهارم نیز تجدید شد و فیلم برداری آن در روز ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ آغاز شد. فصل چهارم روز ۳ سپتامبر ۲۰۱۳ شروع شد و قسمت اول از فصل پنجم در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۴ معادل ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ روی آنتن رفت.

تاپ گیر آمریکا

چارچوب این مجموعه مشابه نسخه بریتانیایی اش می باشد: سه مجری اصلی برنامه را ارائه می کنند، استیگ (راننده مسابقه ی مخفی) اتومبیل ها را آزمایش می کنند، و افراد معروف برای مصاحبه و راندن اتومبیل ها به دور مسیر آزمایشی دعوت می شوند. علاوه بر این، در مجموعه تخته گاز آمریکا چالش هایی مشابه چالش های مجموعه اصلی تکرار می گردند. بخشی از این برنامه با نام “ستاره در ماشینی با قیمت معقول” (در مجموعه آمریکایی نام آن به “ستاره بزرگ، ماشین کوچک” تغییر کرده است) از اتومبیل اسپورت شهری سوزوکی SX4 استفاده می کند. فیلم برداری این بخش همراه با بخش های مربوط به داخل استودیو در ایستگاه هوایی سابق نیروی دریایی آمریکا با نام ال تورو (Marine Corps Air Station El Toro) که در حال حاضر با نام پارک بزرگ اورنج کانتی (Orange County Great Park) شهر ایروین (Irvine) ایالت کالیفرنیا شناخته می شود انجام می گیرد.

تولید کنندگان نسخه ی شبکه هیستوری در مقایسه با نسخه ی بریتانیایی بیشتر به سفارشی کردن اتومبیل ها توسط علاقه مندان اتومبیل های آمریکایی توجه داشته اند. مانند فصل ۳، این جزء به صورت تمرکز اصلی این مجموعه در آمده است و مجریان دیگر با مهمانان مصاحبه نمی کنند، اتومبیل ها را مورد بررسی قرار نمی دهند یا دورهای قدرت (Power Laps- بخشی از برنامه تخته گاز) را انجام نمی دهند.

[info]جهت دانلود فصل یک و دو برنامه تاپ گیر آمریکا به انجمن سایت و به بخش مستند مراجعه کنید…[/info]

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه