منتخب تراک های SEMA 2014 از دیدگاه وننو

منتخب تراک های SEMA 2014 از دیدگاه وننو

نمایشگاه SEMA 2014 با سال های دیگر تفاوت های بسیاری داشت و میشود گفت که بارز ترین این تفاوت ها رسمی تر بودن ان بود به صورتی که بیش از هر سال دیگری شرکت های تیونینگ رسمی و عنوان دار این نمایشگاه شرکت کرده بودند.اما یکی از مهیج ترین و زیبا ترین بخش های این نمایشگاه بخش تراک ها است،بخشی که همواره طرفداران زیبادی را به خود جلب میکند و از این رو تصمیم گرفتیم که برتین های امسال نمایشگاه را برای تراک ها انتخاب و معرفی کنیم.

برترین تراک های SEMA 2014
برترین تراک های SEMA 2014

۵٫تویوتا  Tundra Monster:

شماره۵ برای ما هیولای تویوتا است یک هیولای ۸ سیلندر ۵٫۷ لیتری سوپرشارژر که میتواند ۵۸۰ اسب بخار توان را تولید کند.چهره این خودروی مخوف بیشتر شبیه به خودروهای امریکایی است و شاید اگر علامت تویوتا روی ان نبود کسی باور نمیکرد که این خودرو اصالتی ژاپنی دارد.این خودروی زیبا توسط دو نفر از مکانیک های تویوتا ساخته و طراحی شده است و لاستیک های مخوف ان توسط SWR ساخته شده است.

Toyota Tundra Monster
Toyota Tundra Monster

 

۴٫دوج  ۲۵۰۰ Outdoorsman Concept :

همیشه وقتی پای یک تراک در میان باشد پای یک یا چندین امریکایی نیز در میان است.RAM 2500 کانسپت یکی از زیباترین و خشن ترین تراک های حاضر در نمایشگاه امسال SEMA  بود و شاید از نظر زیبایی یکی از دو تراک برتر باشد .بیشک این خودروی وحشی برای حیات وحش و ادم های خشن ساخته شده.تنها یک شکارچی لیاقت سوار شدن بر این هیولا را خواهد داشت.این هیولا از یک موتور ۶٫۴ لیتری HEMI بهره میبرد که میتواند رفتن به هر ناکجا ابادی را ممکن سازد.

 2500 Outdoorsman Ram Concept
2500 Outdoorsman Ram Concept

۳٫Continental International Lonestar

این تراک یک هیولای واقعی است.یک امریکایی اصیل .هر ساله این اسب سرکش بیش از ۳۰۰ توقف گاه را در سرتاسر ایالات مختلف طی میکند تا خود را در نمایشگاه های مختلف حاضر کند.بدنه این خودرو بی نظیر و زیبا است و هرچند به نظر می اید از فیبر کربن ساخته شده باشد اما اینگونه نیست بلکه از الیاژهای فوق سبکی ساخته شده اند که دست کمی از کربن ندارند.

International-Lonestar-copy

۲٫جیپ  FC170 1958 : جذاب ترین تراکی که میتوانید در SEMA 2014 پیدا کنید این جیپ فوق العاده زیبا و چشم نواز است. یک خودروی دوست داشتنی از سال ۱۹۵۸ که تا کنون سرپا مانده است و با تجهیزات برفی پا به نمایشگاه SEMA  گذاشته است از نظر ما که یکی از ۵ تراک برتر بود.

جیپ  FC170
جیپ FC170

۱٫و اما نوبت به برترین خودروی ما میرسد.بله کار زیاد سختی نبود معمولا فورد F150 با اختلاف در صدر جدول رده بندی همه تراک ها قرار میگیرد مخصوصا اگر این F150  باشد.این فورد یک کابین دو تیکه سفید و مشکی چشم نواز دارد و از تایر های فوق العاده زیبای  Scorpion Zero پیرلی بهره میرد.همچنین یک قلب تپنده ۵ لیتری ۸ سیلندر به این حیوان وحشی کمک میکند تا ۷۰۰ اسب بخار توان را تولید کند.

 

Ford F-150 by MAD Industries
Ford F-150 by MAD Industries
Ford F-150 by MAD Industries2
Ford F-150 by MAD Industries2

 

به نظر شما کدام تراک بهترین است ؟

حتما کلیک کنید  تصاویر لو رفته جگوار کوپه F-Type
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطیک دیدگاه