معرفی اسب توربودار فراری Ferrari 488 GTB [کلیپ]

معرفی اسب توربودار فراری Ferrari 488 GTB [کلیپ]

بالاخره انتظارها پایان یافت و فراری جانشین ۴۵۸ خود را معرفی کرد.خودرویی که اغلب حدس میزدند ۴۵۸M نامیده شود، اما فراری آن را با نامی کاملا جدید یعنی ۴۸۸ GTB نامید.این مدل قرار است در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۵ امسال به نمایش گذارده شود…

 فراری 488 جی تی بی

این مدل در قسمت ظاهری خود تغییراتی را نسبت به گذشته ی خود شامل شده که به نظر من در نمای جلو دیگر خبری از آن جلو پنجره ی ساده که با دو خط افقی خمیده ای همراه بود نیست.در ۴۸۸ GTB دو  ورودی هوای بسیار بزرگ و کشیده که، به همراه دو خط عمودی که وسط خودرو را جدا می کند! بر روی کاپوت هم با استفاده از دو خطی که که از کناره های عقب گلگیر شروع شده و تا جلوی ماشین آمده و به سپر رسیده تا چهره ای کاملا خشن و اسپرت و عضلانی را در ذهن بپروراند.

فراری 488 جی تی بی

در نمای عقب هم اولین چیزی که جلب توجه می کند،جدا شدن دو لوله ی اگزوز از یک دیگر است. همچنین در قسمت بالای پلاک هم تو رفتگی عجیبی مشاهده می شود که همراه با چراغ های جدید و دیفیوزر خود پیش از پیش به چشم می آید.

فراری 488 جی تی بی

در نمای جانبی هم دیگر آن سادگی قبل را ندارد و با استفاده از خطوط کاملا شکسته و ایجاد ورودی هوا برای موتور، چهره ای اسپرت را به آن بخشیده است.

فراری 488 جی تی بی

و اما میرسیم به قلب این پیشرانه جایی که فراری در آن با استفاده از یک موتور v8 دو توربوشارژ۳٫۹ لیتری که ۶۶۰ اسب بخار نیرو در ۸۰۰۰ دور در دقیقه تولید می کند تا در مقایسه با نیروی تولیدی ۴۵۸ ، به میزان ۹۰ اسب بخار نیروی بیشتری تولید می کند.(فراری ۴۵۸ نیرویی معادل ۵۷۰ اسب بخار تولید می کند).

حتما کلیک کنید  این یک فراری 330 P4 منفجر شده است

فراری 488 جی تی بی

گیربکس آن نیز ۷ سرعته دو کلاجه بهبود یافته ۴۵۸ می باشد که ،قدرت موتور را به محور عقب هدایت می کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ ان نیز در ۳ ثانیه و تا ۲۰۰ کیلومتر در ۸٫۴ ثانیه رقم می خورد.همچنین حداکثر سرعت آن ۳۳۴ کیلومتر بر ساعت می باشد.

  • Ferrari 488 GTB (9)
  • Ferrari 488 GTB (8)
  • Ferrari 488 GTB (6)
  • Ferrari 488 GTB (4)
  • Ferrari 488 GTB (3)

همچنین فراری می خواهد این مدل را از سپتامبر ۲۰۱۵ شروع به تولید کند،البته بعد از اینکه تولید ۴۵۸ آن متوف شود.

ترجمه از : Javad.H

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط7 دیدگاه