زیبای مسابقه ای منصوری : بنتلی Continental GT Race

زیبای مسابقه ای منصوری : بنتلی Continental GT Race

خودروهایی چون بنتلی و رولزرویس به اندازه کافی لوکس هستند که دیگر نیازی به تیونینگ نداشته باشند ،شاید بشود بوگاتی را تیونینگ کرد اما این دو خودرو جای کار ندارند ،اما تا روزی که منصوری زنده است این دو انگلیسی باید هنوز هم بهتر شوند باید انقدر خوب بشوند تا منصوری دست بردارد.نمونه شاخص این کار ها را سالهای پیش هم دیده ایم و امسال هم منصوری با بنتلی Continental GT Race وارد میدان ژنو شده است تا بار دیگر نشان دهد لوکس تر از هر خودروسازی در نیا است.

بنتلی Continental GT Race
بنتلی Continental GT Race

منصوری برای دست یافتن به اهدافش بر روی بنتلی Continental GT Race تغیراتی را در بدنه و موتور و طراحی داخلی خودرو انجام داده است که در نوع خود قابل تحسین هستند.از بسیاری از جهات این دسته از تغیرات در بنتلی برمیگردد به ریشه منصوری در تیون ماشین های انگلیسی.المان های جدید طراحی در این خودرو عبارت اند از حضور فیبرکربن براق چشم نواز کاپوت و سپر جلو با لامپ های هوشمند.

اکنون این بنتلی Continental GT Race به لطف گلگیر های جدیدش 70 میلیمتر عریض تر شده است .در ها ی خودرو نیز شکلی تازه به خود گرفته اند و رکاب های جانبی به همراه اینه های نیز از تیغ تیز منصوری در امان نمانده اند.در پشت ماشین نیز سپر جدید تهاجمی تر به نظر میرسد و دیفیوزر هم با کربن ورک فوق العاده اش نمای پشتی بنتلی Continental GT Race را بی نظیر میکند.

بنتلی Continental GT Race
بنتلی Continental GT Race

در ادامه تیون های جنجالی منصوری در سال جدید ، بنتلی Continental GT Race نیز از این قاعده جدا نمانده و بخشی از قسمت های فنی اش دچار تغیر شده است ، از جمله این تغیرات میتوان به سیستم اگزوز جدید این خودرو و همچنین پیستون ها و میله های اتصال ،توربوشارژر،میل بادامک و اینترکولر و تنظیمات جدید موتور نام برد که شامل یک فیلتر هوای اسپورت است که میتواند هوای بیشتری را به داخل بکشد میشود.

نتیجه همه این تغیرات در بنتلی Continental GT Race یک موتور با توان 725 اسب بخار در 6000 دور که در مقایسه با 567 اسب بخار در 6000 دور استانداردش یک تحول بزرگ به حساب می اید.گشتاور 700 نیوتون متری بنتلی Continental GT Race نیز به 1200 نیوتون متر در 2100 درو افزایش یافته است که این نیز در نوع خود فوق العاده است.ماکسیمم سرعت این خودرو نیز به 330 کیلومتر بر ساعت رسیده است که بنتلی Continental GT Race منصوری را وادار کرده که در 3.9 ثانیه از 0 به 100 کیلومتر بر ساعت برسد. بنتلی Continental GT Race منصوری از رینگهای 22 اینچی با مشخصات 295/30ZR22 استفاده میکند.

طراحی داخلی بنتلی Continental GT Race
طراحی داخلی بنتلی Continental GT Race

درون این بنتلی Continental GT Race از بهترین نوع چرم ،الکانترا و نوعی کربن سبزرنگ زیبا استفاده شده است که به همراه ایربگ های جدید و فرمان اسپرت و پدال های الومینیومی خودرو حجت را بر خودروی فوق العاده منصوری تمام میکند.نظر شما عزیزان در مورد این شاهکارچیست؟

  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_5
  • 12
  • 125
  • bentley_gt_race-interior-2 (1)
  • modified Bentley Continental GT, which now carries the name Mansory Bentley Continental GT Race
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_1
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_2
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_3
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_4
حتما کلیک کنید  آتش بازی فولکس در افتتاحیه بیجینگ 2014
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط4 دیدگاه