زیبای مسابقه ای منصوری : بنتلی Continental GT Race

زیبای مسابقه ای منصوری : بنتلی Continental GT Race

خودروهایی چون بنتلی و رولزرویس به اندازه کافی لوکس هستند که دیگر نیازی به تیونینگ نداشته باشند ،شاید بشود بوگاتی را تیونینگ کرد اما این دو خودرو جای کار ندارند ،اما تا روزی که منصوری زنده است این دو انگلیسی باید هنوز هم بهتر شوند باید انقدر خوب بشوند تا منصوری دست بردارد.نمونه شاخص این کار ها را سالهای پیش هم دیده ایم و امسال هم منصوری با بنتلی Continental GT Race وارد میدان ژنو شده است تا بار دیگر نشان دهد لوکس تر از هر خودروسازی در نیا است.

بنتلی Continental GT Race
بنتلی Continental GT Race

منصوری برای دست یافتن به اهدافش بر روی بنتلی Continental GT Race تغیراتی را در بدنه و موتور و طراحی داخلی خودرو انجام داده است که در نوع خود قابل تحسین هستند.از بسیاری از جهات این دسته از تغیرات در بنتلی برمیگردد به ریشه منصوری در تیون ماشین های انگلیسی.المان های جدید طراحی در این خودرو عبارت اند از حضور فیبرکربن براق چشم نواز کاپوت و سپر جلو با لامپ های هوشمند.

اکنون این بنتلی Continental GT Race به لطف گلگیر های جدیدش ۷۰ میلیمتر عریض تر شده است .در ها ی خودرو نیز شکلی تازه به خود گرفته اند و رکاب های جانبی به همراه اینه های نیز از تیغ تیز منصوری در امان نمانده اند.در پشت ماشین نیز سپر جدید تهاجمی تر به نظر میرسد و دیفیوزر هم با کربن ورک فوق العاده اش نمای پشتی بنتلی Continental GT Race را بی نظیر میکند.

بنتلی Continental GT Race
بنتلی Continental GT Race

در ادامه تیون های جنجالی منصوری در سال جدید ، بنتلی Continental GT Race نیز از این قاعده جدا نمانده و بخشی از قسمت های فنی اش دچار تغیر شده است ، از جمله این تغیرات میتوان به سیستم اگزوز جدید این خودرو و همچنین پیستون ها و میله های اتصال ،توربوشارژر،میل بادامک و اینترکولر و تنظیمات جدید موتور نام برد که شامل یک فیلتر هوای اسپورت است که میتواند هوای بیشتری را به داخل بکشد میشود.

نتیجه همه این تغیرات در بنتلی Continental GT Race یک موتور با توان ۷۲۵ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور که در مقایسه با ۵۶۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور استانداردش یک تحول بزرگ به حساب می اید.گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری بنتلی Continental GT Race نیز به ۱۲۰۰ نیوتون متر در ۲۱۰۰ درو افزایش یافته است که این نیز در نوع خود فوق العاده است.ماکسیمم سرعت این خودرو نیز به ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت رسیده است که بنتلی Continental GT Race منصوری را وادار کرده که در ۳٫۹ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. بنتلی Continental GT Race منصوری از رینگهای ۲۲ اینچی با مشخصات ۲۹۵/۳۰ZR22 استفاده میکند.

طراحی داخلی بنتلی Continental GT Race
طراحی داخلی بنتلی Continental GT Race

درون این بنتلی Continental GT Race از بهترین نوع چرم ،الکانترا و نوعی کربن سبزرنگ زیبا استفاده شده است که به همراه ایربگ های جدید و فرمان اسپرت و پدال های الومینیومی خودرو حجت را بر خودروی فوق العاده منصوری تمام میکند.نظر شما عزیزان در مورد این شاهکارچیست؟

  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_5
  • 12
  • 125
  • bentley_gt_race-interior-2 (1)
  • modified Bentley Continental GT, which now carries the name Mansory Bentley Continental GT Race
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_1
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_2
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_3
  • the-mansory-stand-in-geneva-is-the-promised-land-of-opulence-live-photos_4
حتما کلیک کنید  محصول جدید ایران خودرو در راه است
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط4 دیدگاه