سکانس برتر فیلم سریع و خشن 7

سکانس برتر فیلم سریع و خشن 7

فیلم سریع و خشن ۷ با بازی ون دیزل ، جیسون استاتهام ، پل واکر ، میشل رودریگز ، لوکاس بلک ، جوردانا بوروستر ، دواین جانسون ، ترسی گیبسون ، تونی جا و کرت راسل در ۳ آوریل ۲۰۱۵ منتشر می شود. اما قبل از انتشار هر فیلمی ابتدا تریلر آن (پیشنمایشی از فیلم) منتشر می شود اینجاست که این قضیه برای سری فیلم های تند و سریع یا سریع و خشن فرق میکند.

سریع و خشن 7

این فیلم چون طرفداری خاص خود را دارد اخبارها و کلیپ خاصی هم در مورد آن چه بصورت رسمی و چه بصورت غیر رسمی منتشر می شود. چند مدت پیش تریلر سریع خشن ۷ در سایت گذاشتیم حال کلیپ دیگری بصورت رسمی منتشر شده است که سکانس برتر و هیجان انگیز فیلم می باشد. لحظه خروج ماشین ون دیزل از هواپیمای در حال پرواز که به دنبال آن دیگر اعضای گروه با ماشیناشون از هواپیما بوسیله جتر نجات خارج میشوند…

سریع و خشن 7

خلاصه داستان فیلم سریع و خشن ۷ : داستان فیلم بعد از وقایع نسخه قبلی جریان دارد. بعد از شکست دادن «اون شاو» و گروهش و کشتن «اون»، دومینیک تورتو (ون دیزل)، برایان اوکانر (پاول واکر) و بقیهٔ گروه قادر هستند به آمریکا بازگردند و دوباره همان طور که می‌خواستند یک زندگی معمولی را تجربه کنند؛ اما برادر بزرگتر «اون»، یان شاو (جیسون استاتهام)، به دنبال دومینیک و گرفتن انتقام برای مرگ برادرش است. بعد از اینکه گروه متوجه مرگ هان (سانگ کانگ) می‌شود، آنها باری دیگر جمع می‌شوند تا فردی را که یکی از اعضای آنها را به قتل رسانده پیدا کنند، قبل از اینکه او آنها را پیدا کند.

حتما کلیک کنید  شکست GT-R در برابر فورد موستانگ
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...