قسمت هشتم برنامه تاپ گیر پخش نمیشود

قسمت هشتم برنامه تاپ گیر پخش نمیشود

وننو ، جرمی کلارکسون از برنامه معروف بی بی سی یعنی تاپ گیر معلق شد ، دلیل معلق شدن جرمی به امروز و دیروز بر نمیگرده بلکه سابقه ای طولانی داره ،جرمی بارها و بارها به نژادها و ملت های دیگر بی پروا توهین کرده است و هر بار تهدید های مدیران بی بی سی را نادیده گرفته است، وی چند سال قبل در مکزیک مردم مکزیک را مردمی تنبل و بی کاره خطاب کرد که همیشه خواب را به کار ترجیح میدهند و همچنین پلیس های مکزیکی را به قاتل های تشبیه کرد.وی سال گذشته با پلاک معنی دار فالکلند در ارژانتین سر و صدای زیادی را به پا کرد و چون مورد حمایت دولت انگلیس بود اخطاری دریافت نکرد.

جرمی کلارکسون تاپ گیر

در تازه ترین جنجال جرمی شاهد این بودیم که این بار از جملات نژاد پرستانه استفاده کرده است و طبق قوانین انگلیس باید مجازات شود.وی از جمله ای استفاده کرده است که در قوانین نژاد پرستانه امریکا منعی ندارد اما برای قوانین نژاد پرستانه انگلیس جرم به حساب می اید به همین دلیل صبر دولت انگلستان لبریز شده و بی بی سی مجری معروف خود را از کار معلق کرده است و برنامه شب یکشنبه نیز فعلا از شبکه دو بی بی سی پخش نخواهد شد.

به نقل از خبرگذاری بی بی سی فارسی:

بی‌بی‌سی همکاری با جرمی کلارکسون مجری برنامه تخت گاز را به حال تعلیق درآورد

بی‌بی‌سی همکاری با جرمی کلارکسون مجری نام آشنای برنامه تخت گاز این شبکه را به دلیل “درگیری با تهیه‌کننده برنامه” به طور موقت به حال تعلیق درآورده است.به گفته بی‌بی‌سی، آقای کلارکسون تا زمان مشخص شدن “نتیجه تحقیقات” در مورد “مشاجره” او با تهیه کننده برنامه به طور موقت از کار خود برکنار شده است.

حتما کلیک کنید  دانلود قسمت یک از فصل 21 مستند تاپ گیر

در بیانیه کوتاه بی‌بی‌سی آمده است:” هیچ فرد دیگری به غیر از جرمی کلارکسون از کار معلق نشده است.” به همین دلیل، این هفته قسمت تازه‌ای از برنامه پرطرفدار تخت گاز در بریتانیا پخش نخواهد شد.پیش از این در ماه مه اعتراض‌هایی مبنی بر نژادپرستانه بودن سخنان آقای کلارکسون در جریان فیلم‌برداری این برنامه مطرح شده بود. در پی این اعتراض‌ها، آقای کلارکسون گفت که بی‌بی‌سی به او هشدار جدی نسبت نحوه رفتارش داده است.

جرمی کلارکسون در آن زمان گفته بود که بی‌بی‌سی به او هشدار داده که در صورت تکرار “یک حرکت توهین ‌آمیز در هر جا و در زمان” او را اخراج خواهد کرد.بی‌بی‌سی جزئیات بیشتری در مورد حادثه‌ای که به تعلیق همکاری با آقای کلارکسون منجر شده منتشر نکرد و گفته است در این مورد هیچ‌گونه اظهارنظر بیشتر نمی‌کند.

آقای کلارکسون هم در این زمینه سکوت کرده است اما او ماه پیش در صفحه توییترش نوشته بود: “نیازمندیم: مجری تازه برای تخت گاز. داوطلبان باید پیر، بدلباس و ملانقطی باشند اما قادر باشند به موقع سر کار بیایند.”

برنامه تخت گاز از سال ۲۰۰۲ با اجرای جرمی کلارکسون، ریچارد همون و جیمز می پخش می‌شود. تخمین زده می‌شود که این برنامه هر هفته نزدیک به ۳۵۰ میلیون نفر در ۱۷۰ کشور بیننده دارد.مجری برنامه تخت گاز در سال‌های گذشته بارها به دلیل جنجال‌های مختلف دادگاهی شده است.

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط4 دیدگاه