بهترین های نمایشگاه ژنو 2015 از دیدگاه وبسایت وننو

بهترین های نمایشگاه ژنو 2015 از دیدگاه وبسایت وننو

نمایشگاه ژنو امسال یکی  از به یاد ماندنی  ترین در تاریخ نمایشگاه های ژنو بود.نمایشگاهی که در خور توجه زیاد خودرو سازان و مردم همراه بود.نمایشگاهی که همه بهتریت های خودرادر معرض نمایش گذاشتند.

بهتربن نسل بهبود بافته: در این  میان انخاب سختی میان لامبورگینی ،R8 و پورشه GT3 RS را نسبت به بقیه ی خودروها هستیم.اما اینکه کدام بهتر عملکرده است؟جواب این سوال را می توان با نگاه به نسخه ی قبل و حاضر آن ها اتخاب کرد.

لامبورگینی اونتادور SV شاهد ،کاهش وزن و افزایش قدرت مناسب بود،پورشه GT3 RS نیز در عین عملکرد ی قابل توجه ،سریع تر از قبل شده است.آئودی R8 نیز دچار تغیراتی بنیادین بود.اما برتری در این بخش به صورت مشترک با لامبورگینی sv و پورشه GT3 RS است.

  • Porsche-911-GT3-RS-07
  • audi-r811
  • lamborghini-aventador-sv-carscoops18

لوکس و زیبا:مرسدس S600 شاید ستاره دار نمایشگاه امسال نبود،اما از لحاظ زیبایی و لوکس بودن،تک ستاره ی نمایشگاه بود.هرچند که رولزرویز سرنیتی در نمای داخلی ،دلنشین و آرامش بخش و زیبا بود اما اگر کمی نمای ظاهری خود برتر از میباخ نبود.

S600 Pullman
S600 Pullman

هیبریدی :امسال شاهد رومایی از اولین ها در این بخش بودیم.آستون مارتین با مدل DBX خود ،بنتلی با Bentley EXP 10 Speed 6 و کوینیخ زگ با رگرای خود توانست  با آمار ارقام از دیگر رقیبان مطرح بالاتر باشد.بنابر این رگرا نیز یکی از بهترین های هیبریدی انتخاب شد.

رگرا
رگرا

کانسپت:امسال نمایشگاه شاهد معرفی کانسپت های زیادی بود،که هر کدام دارای ویژگی های خاصی بودن و این انتخاب را سخت کرده بود.برای مثال از اینفنیتی Qx30  استون مارتین DBX ،فواکس واگن Sport Coupe Concept GTE و غیره بودیم.انتخاب با فولکس واگن که رقیب تازه ای برای رده ی مرسدس CLS است می باشد.مدلی که با استفاده از یک موتور ۴ سیلندر توربو شارژ همرا با موتورهای الکتریکی ،قدرتی به میزان ۳۰۰ اسب بخار تولید می کند.اما بدون تردید باید برنده این بخش را فولکس فوق العاده دیدنی المانها دانست.خودرویی که با موتور V6 سه لیتری هیبریدی خودش میتواند ۳۷۵ اسب بخار توان را تولید کند و با ظاهر جذابش دل هر بیننده ای را برباید.

 Sport Coupe Concept GTE
Sport Coupe Concept GTE

تیونینگ:در این بخش برتری مطلق با منصوری ،تک ستاره ی تیونینگ خودروهای خاص می باشد.در میان مدل های منصوری نیز هر کدام خود بهترینند،اما خب باید اخر یکی انتخاب شود، مرسدس G63  نسخه ی صحرا ،الماسی میان suv ها است.قدرت این مدل به میزان ۲۹۲ اسب بخار افزایش داشته است،یعنی خروجی به معادل ۸۲۸ اسب بخار و گشتاوری ۹۹۹ نیوتن- متری تولید می کند.از دیگر رقبای منصوری برای این بخش میتوان به KAHN DESIGN با لندروور فوق العاده اش هم نام برد .البته از نامهایی چون FAB DESIGN و براباس هم نمیتوان به راحتی عبور کرد و همچنین پورش های TECHART اما بدون تردید رقابت اصلی بین منصوری و هامان بوده است.

 

  • 083
  • 101
  • hamann-bmw-m4-geneva-2015.2714809

بهترین  خودروی suv:

در این بخش مدعیان زیادی هستند اما به جرات میتوان برتری را به دو خودروی بنز و G500 و G63 و لندروور دفندر Kahn design داد که در این مقایسه هم برتری نسبی با خودروی سه محوره انگلیسی خواهد بود.

  • 2_023
  • 509595948186438981
  • mansory-g-63-amg-sahara8

بهترین کوپه: بدون تردید یکی از جذاب ترین بخش های نمایشگاه بخش خودروهای اسپرت و کوپه است .در نمایشگاه امسال سرحال ترین کوپه اسپرت حاضر پورش ۹۱۱GRT3RS بود که سریعترین خودروی ۹۱۱ نیز لقب گرفت.

Porsche-911-GT3-RS-08
پورش ۹۱۱

 نظر شما در مورد بهترین های ژنو ۲۰۱۵ چیست؟

 

®نویسنده متن : جواد حمیدیان فر®

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط4 دیدگاه