جزئیات جدیدی از BMW X7 انتشار یافت

جزئیات جدیدی از BMW X7 انتشار یافت

جزئیات جدیدی از BMW X7 انتشار یافت،این سری از suv های بی ام و با کدG07 خوانده می شود. این مدل در مجموعه ای از اجزا با suv رولزرویس یکی می باشد.

بی ام و X7
بی ام و X7

هر دو مدل از پلت فرم نسل بعدی سری ۷ با نام HPLC استفاده می کنند. در دیرترین حالت تا سال ۲۰۱۷ و بهترین حالت سال بعد از این مدل رونمایی خواهد شد.

در قسمت پیشرانه ی آن از موتوری شیش سیلندر بنزینی و v8 دو توربوشارژ دیزلی و در عالی ترین حالت از یک موتور v12، شش لیتری بهینه شده از مدل سری ۷۶۰سود خواهد برد که توانی بیش از ۵۵۰ اسب بخار و ۷۵۰ نیوتن-متر تولید می کند.کمپانی بی ام و به همین مقدار راضی نشده و قدمی فراتر برداشته است،اضافه کردن یک موتور هیبریدی به آن سبب قوی تر شدن و کاهش آلایندگی ها را در بر دارد و  احتمالا عملکرد این سیستم شباهتی به سیستم  Xdrive 40e معرفی شده در x5 می باشد.

همچنین در قسمت سیستم تعلیق آن نیز گزارش شده از مدل X5 آن  که سبب پایداری و کنترل عالی آن می شود استفاده شده است.در دو حالت مختلف می توان با این شاسی بلند لوکس رانندگی کرد،یکی حالت حرکت در دیفرانسیل عقب و دیگری در حالت چهار جرخ متحرک.

بدنه ی X7 بزرکتر x5می باشد در نتیجه از صندلی هایی سه ردیف استفاده شده است.این مدل رقیب سرسختی برای مرسدس بنز GL و آئوودی Q7 خواهد بود.قیمت این مدل با قیمت بیش از ۱۳۰۰۰۰ یورو عرضه خواهد شد. این مدل جدید قرار است در کارخانه ی اسپارتان در کالورینای جنوبی ایلات متحده ی امریکا ساخته شود.هنوز چهره ی اصلی این مدل منتشر نشده است.

حتما کلیک کنید  دانلود قسمت 16 مستند تاپ گیر دوبله فارسی
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط2 دیدگاه