معرفی رسمی خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

معرفی رسمی خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

در این پست همراه شما هستیم با معرفی رسمی خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه.سرانجام الپینا خودرویی که همگان در انتظار رونمایی از ان در شو نیو یورک هستند یعنی خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه را به صورت رسمی معرفی کرد.الپینا یک کمپانی با سابقه است که اولین تولیدش برای BMW برمیگردد به سال 1965.از سال 1983 به عنوان یک کمپانی مستقل اعلام حضور کرد. خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه میتواند با ترکیبی از BMW و الپینا یک خودروی هیجان انگیز و جالب توجه باشد.

BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه
BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه دز کارخانه BMW سری 6 به صورت کاملا دست ساز با تجهیزات ویژه الپینا  که در بوخلوهه المان ساخته میشود تولید شده است.این خودرو با یک جلوپنجزه دگرگون شده پا به این دنیا گذاشته است و نمایی بسیار لوکس از BMW را به نمایش گذاشته است.در روی کاپوت ورودی های هوایی تعبیه شده است که هوای سرد را به درون سیستم ترمز میبرد.

خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه از یک قلب تپنده باواریایی بهره میبرد.یک موتور V8 Bi-Turbo با 4.4 لیتر حجم که اکنون میتواند 600 اسب بخار توان را در 6000 دور و ماکزیمم شتاب 590 پوند بر فوت را در 3500 دور داشته باشد.افزایش 60 اسب بخاری نسبت به مدل 2015 مدیون بازنگری بر روی سیستم ورودی های هوای خودرو،فیلتر های هوا و سیستم تامین سوخت خودرو بوده است.همه این تغیرات در الپینا xDrive موجب شده است تا این خودروی زیبا بتواند تنها در 3.6 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برسد و ماکزیمم سرعتی معادل 200 مایل بر ساعت داشته باشد.

BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه
BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

تمامی ارتقاهای خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه شامل سیستم موتوری خودرو نمیشود بلکه این خودرو در بخش انتقال قدرت نیز تغیراتی داشته است و از گیرباکس گذشته به سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک tonic سویچ کرده است.این خودرو وقتی بر روی مود D سیستم رانندگی را قرار دهد بازخورد ها و عکس العملش برای سطوح صاف و رانندگی نرمال بهتر است اما زمانی که سیستم بر روی حالت S قرار بگیرد بازخورد این خودرو برای کورس ها و گشتاور بیشتر بسیار بهتر است.

سیستم تعلیق الپینا شامل یک سیتم برای حالت اسپورت نیز میباشد،همچنین خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه از یک سیستم ترمز جدید استفاده میکند که دیسکهای 374 x 36   میلی متری در جلو و دیسکهای 370 x 24 میلیمتری در عقب خودرو میباشند.اجزای استاندارد خودرو شامل یک چراغ های جلو از نوع تطبیقی (یعنی نور با ماشین جلو تنظیم میشود تا راننده روبه رو اذیت نشود) با بیم بالا است.سیستم اگزوز از فولاد ضد زنگ است و تا دور 2500 شیر ان بسته میماند.

BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه
BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

در داخل خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه از باکیفیت ترین متریال های روز دنیا استفاده شده است.چرم Nappa چرم پنل های داخلی از تجهیزات استاندارد خودرو است.همچنین سیستم ناوبری خودرو با سیستم BMW ConnectedDrive مطابقت پیدا کرده است.برند الپینا بر روی فرمان و سیستم ناوبری خودرو و همچنین در خودرو قرار گرفته است تا نشانی بر اصالت این برند باشد.

نمای ذاخلی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه
نمای ذاخلی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه

خودروی BMW Alpina B6 xDrive گران کوپه بعد از ماه مارس و همزمان با رونمایی اش در امریکا اماده سفارش خواهد بود و تحویل ان برای ماه جون (ژوئن) در مراکز BMW امریکا خواهد بود.

حتما کلیک کنید  دور اخر "شومی" برای غلبه بر مرگ (شوماخر در کما)
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...