قطار سریع السیر امریکایی ها در نیویورک 2015 : LM2 Streamliner

قطار سریع السیر امریکایی ها در نیویورک 2015 : LM2 Streamliner

تنها چند روز تا شروع اتوشو نیویورک ۲۰۱۵ مانده است و امریکایی ها مسلما بازیگر شماره یک این نمایشگاه خواهند بود.کمپانی LYON MOTORS با ابر خودروی ۱۷۰۰ اسبی خود طلایه دار امریکایی ها برای شروع نمایشگاه خواهد بود.این کمپانی که اولین ابر خودروی خود را تولید کرده است به این فکر میکند که با LM2 Streamliner با همه چهارچرخ دار های غران این روزها رقابت کند.

LM2 Streamliner
LM2 Streamliner

خودروی lyon motor یا LM2 Streamliner از یک موتور ۸٫۲ لیتری بزرگ ۸ سیلندر بهره میبرد که در نتیجه تمام بهینه سازی ها میتواند ۱۷۰۰ اسب بخار توان ویرانگر را تولید کند.این موتور به وسیله گروه نلسون ریسینگ ساخته شده است که پیش از این نیز بخاطر ساختن موتورهای پرتوان در سرتاسر جهان شهره شده بودند.این موتور پر قدرت تحت فرمان یک سیستم انتقال قدرت ۷ سرعته مرحله ای است.

این خودروی خوشساخت با کمک گرفتن از همه المان های طراحی و موتور خوبش میتواند تنها در ۲٫۲ ثانیه سرعتش را به ۶۰ مایل بر ثانیه برساند.همچنین در ۴٫۱ ثانیه میتواند به ۱۰۰ مایل بر ثانیه برسد که رقم قابل توجه ای برای این خودروی زیباست.حداکثر قدرت این خودرو از جانب کمپانی سازنده ۴۶۶ کیلومتر بر ساعت تخمین زده شده است.

اگر خودروی LM2 Streamliner به تولید انبوه برسد قطعا نمیتواند از شیوه های معمول برای سیستم تعلیق خودرو و کنترل شاسی استفاده کند بلکه بنا بر پیشبینی ها باید از یک سیستم کنترل الکتریکی که شامل یک سیم منتقل کننده کد در اطراف خودرو است استفاده کند.

در ساخت فیزیکی LM2 Streamliner از فیبرکربن و الومینیوم همزمان استفاده شده است و همچنین در داخل خودرو برای فرمان بری بهتر از یک مانیتور لمسی ۱۶ اینچی استفاده شده است سایر المان های کنترل در این خودرو به صورت سنتی چیده شده اند.

 

  • lm2-streamliner-from-lyons-motor-car_100505261_h
  • lm2-streamliner-from-lyons-motor-car_100505264_l
  • lm2-streamliner-from-lyons-motor-car_100505260_h
  • lm2-streamliner-from-lyons-motor-car_100505267_l

 

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط6 دیدگاه