رنجروور SVاتوبیوگرافی قویترین و مجللترین لندروور تاریخ

رنجروور SVاتوبیوگرافی قویترین و مجللترین لندروور تاریخ

سرانجام مجلل ترین و لوکسترین رنجروور تاریخ در اوردگاه نیویورک به نمایش در امد.رنجروور SVAutobiography (رنجروور SVاتوبیوگرافی) ساخته شاهکار وار جگوار و لندرور با لقب SVO  به معنی عملکرد ویژه وسیلیه نقلیه مزین شده است و گرانترین مدل رنجرووری است که تا به حال معرفی شده است، این مدل قیمتی معادل ۱۴۸۹۰۰ پوند دارد.

رنجروور SVاتوبیوگرافی
رنجروور SVاتوبیوگرافی

خودروی رنجروور SVاتوبیوگرافی در هر دو مدل استاندارد و محور عریض فابل ارائه به مشتریان است. رنجروور SVاتوبیوگرافی  از دو طیف رنگی چشمگیر در رنگ امیزی خودرو استفاده کرده است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.در قسمت بالایی از دو رنگ ویژه  براق میتوان  استفاده کرد و در قسمت پایینی از ۹  رنگ  ویژه میتوان استفاده کرد که در خودرو پیش رو نقره ای تیره به کار رفته است که کنتراست بینظیری را برای این خودروها رقم زده اند.همچنین این رنجروور SVاتوبیوگرافی درمقایسه با سایر مدل ها یک تفاوت ویژه دارد ان هم در جلوپنجره جذاب و جدیدش است.

رنجروور SVاتوبیوگرافی
رنجروور SVاتوبیوگرافی

در زیر این همه زیبایی رنجروور SVاتوبیوگرافی یک از دو موتور متفاوت بهره گرفته شده است، اولین موتور یک موتور SDV8 و دومی یک موتور SDV6 هیبریدی میباشد که به خوبی موتور V8 نسل SVR هستند هرچند SVR توانی برابر با ۵۴۲ اسب بخار داشت و این مدل مجلل کمی از توانش کاسته شده است.

در ساخت داخل خودرو از طراحی بسیار ویژه و فوق العاده لوکسی بهره گرفته شده است ،داخلی خودرو دو صندلی اضافی ویژه میبینیم و همچنین دکمه های درب عقب و بسیاری از کلید ها ی این خودرو با الومینیوم ترکیبی بینظیر را رقم زده است.در کنار صندلی ها از چرم ویژه ای استفاده شده و در قسمت کف از یک روکش فرش مانند بهره گرفته شده است.

نمای داخلی رنجروور SVاتوبیوگرافی
نمای داخلی رنجروور SVاتوبیوگرافی

در پشت صندلی های جلو دو نمایشگر برای سرنشینان عقب تعبیه شده است و در کل میتوان گفت که این خودروی بسیار زیبا از هرنظر شایسته لقب لوکس و مجلل هست و اگر بخواهیم در مورد همه المان های طراحی ان صحبت کنیم باید ۲۴ ساعت را به ان اخصاص دهیم.

  • gtspirit-rrsv-4
  • gtspirit-rrsv-3
  • gtspirit-rrsv-1 (1)
  • gtspirit-rrsv-6
  • gtspirit-rrsv-7
  • gtspirit-rrsv-12
  • gtspirit-rrsv-9
  • gtspirit-rrsv-8
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط4 دیدگاه