جانشینان احتمالی مجریان برنامه تاپ گیر

جانشینان احتمالی مجریان برنامه تاپ گیر

شبکه تلویزیونی بی بی سی پس  از جدایی جرمی به شدت به دنبال جایگزینی برای او، و ادامه ی ساخت برنامه ی پر طرفدار تاپ گیر می باشند.

طبق آخرین اطلاعات بدست آمده،مدیران بی بی سی در حال مذاکره با سه شخص جدید به نام های: فیلیپ گلینیستر،گای مارتین و جودی کید می باشند. مدیران بی بی سی در حال مذاکره با آن ها برای ساخت سری جدید Top Gear هستند که قرار است در پاییز سال ۲۰۱۶ پخش شود.

 • Philip-Glenister-Guy-Martin-Jodie-Kidd
 • Guy-Martin-Jodie-Kidd-Phillip-Glenister-top-gear-main

شایعاتی نیز قبلا در مورد بازگشت جیمز می و ریچارد هموند به تاپ گیر مطرح شد،اما باتوجه به صحبت های انجام شده با این ۳ نفر مجری جدید و همین طور حذف عکس سه مجری محبوب تاپ گیر از سایت برنامه ی Top Gear و همین طور وفاداری جیمز و هموند به جرمی درعمل احتمال بازگشت آن ها را به صفر می رساند.قسمت های باقیمانده پایانی فصل ۲۲ نیز قرار است  همراه با ویرایش زیاد و همین طور بدون حضور در استدیو درآینده پخش شود.

 • top-gear-rumors

اما مجری های جدید برنامه تاپ گیر چه کسانی هستند.

فیلیپ ۵۲ ساله بازیگر مجموعه های تلویزیونی نام آشنای انگلیسی است.او متولد شهر هارو در انگلستان می باشد.شاید چهره ی این شخص را در سریال زندگی در مریخ در نقش پلیس در تلویزیون کشور ما دیده باشید.او در سال ۲۰۱۴ در برنامه ی با نام:”برای عشق ماشین ها” به مجری گری پرداحته است.او در این برنامه به ماشین های کلاسیک قدیمی میپردازد.

 • 3374184
 • Mini_4LoveCars_Ch4

گای متولد شهر گریمسبای در انگلستان است و ۳۲ سال سن دارد.او یک راننده ی  حرفه ای مسابقات موتوری،مکانیک کامیون و گاهی مجری در برنامه های تلویزیونی است.البته او در حال حاضر دیگر در مسابقات موتوری شرکت نمی کند و بازنشسته شده است.گای مارتین در برنامه های تلویزونی زیادی کار کرده که می توان به سری برنامه ی سرعت، که هدف او شکستن ۴رکورد سرعت در جهان است را یکی از جالب ترین و مهم ترین برنامه ی تلویزیونی او گفت.

جودی کید مدلیست مشهور انگلیسی،متولد شهر گیلد فورد و۳۷ ساله،قبلا در سال ۲۰۰۳ به عنوان مهمان در برنامه ی تاپ گیر (سری ۲ قسمت ۸)شرکت می کند و موفق به ثبت زمانی ۱ دقیقه و۴۸ ثانیه می شود.پیش از این نیز مدیران بی بی سی خبر از حضور یک زن در این برنامه داده بودند،که با توجه به صحبت های مدیران با جودی کید احتمال حضور او بسیار زیاد است.

 • Jodie-Kidd

حال باید دید با جایگزین نمودن این افراد به جای جرمی،جیمز و هموند،تاپ گیر می تواند مثل قبل موفق عمل کند تا پر بیننده ترین برنامه ی جهان شود؟

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. Amirreza

  maskharast vaghean maskharast top gear dige moft nemiarze Manke tarjih midam bade in hamun top gear USA va tekrare Seri haye ghablie top gear UK ba mojri garie mahshare Jeremy va Richard va jamzo negah konam…vaghean na omid shodam

  پاسخ
 2. صادق

  بدونه اونا ارزش نگا کردن نداره
  مگه میشه ادم سر به سر گذاشتنهای جرمی با هموند رو بیخیال بشه من خودم یجورایی با اینا زنده بودم تمام قسمتاشو میدیدم اما بدونه اونا.
  هرگز

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (الزامی) زمان شما برای پاسخگویی به این معادله امنیتی تمام شده است. لفطا مجددا معادله جدید را لود کنید با کلیک بر روی فلش دایره ای شکل