صدای اگزوز لامبورگینی وننو رودستر 4.5 میلیون دلاری

صدای اگزوز لامبورگینی وننو رودستر 4.5 میلیون دلاری

لامبورگینی در ژنو ۲۰۱۳ یک مدل خاص به مناسبت ۵۰ همین سالگردش و بر پایه آونتادور معرفی کرد. مثل همیشه لامبورگینی برای انتخاب نام این سوپراسپرت خاص از اسامی گاو ها اسپانیایی استفاده کرده است و برای این مدل گران قیمت نام وننو را انتخاب کرده است.

از وننو فقط فقط ۱۳ دستگاه تولید شده است که چهار عدد آن کوپه (از این چهار تا یکی برای موزه لامبورگینی تولید شده است) و ۹ تای دیگر رودستر می باشد…

لامبورگینی وننو رودستر

وننو رودستر از نظر تکنیکی بسیار پیشرفته است.از جمله ویژگی های بدنه میتوان به استفاده از پلیمر فیبرکربن تقویت شده برای این خودرو نام برد.تمام قسمت های بدنه از پلیمر کربنی فوق سبک CFRP ساخته شده است.این خودرو از نظر ایمنی با تمامی جاده های جهان سازگاری دارد و از ویژگی های سیستم کیسه هوا میتوان با سازگاری آن با سیستم هندلینگ خودر(ESP) و نام برد.

لامبورگینی وننو رودستر

ویژگی های فنی این خودرو بیشتر در دید دوست داران خواهد بود.این خودرو شتاب ۰ تا ۱۰۰ را در ۲.۹ ثانیه و یک دهم ثانیه کنند تر از وننو کوپه طی میکند و تاپ اسپید این خودرو نیز ۳۵۹ کیلومتر بر ساعت است.این خودرو تنها ۱۴۹۰ کیلوگرم وزن دارد که یعنی نسبت وزن به قدرت آن ۱.۹۹ kg/hp میشود.

جزئیات بیشتر اینجا…

حتما کلیک کنید  LANCER EVOLUTION X
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه