صدای اگزوز لامبورگینی وننو رودستر ۴.۵ میلیون دلاری

صدای اگزوز لامبورگینی وننو رودستر ۴.۵ میلیون دلاری

لامبورگینی در ژنو ۲۰۱۳ یک مدل خاص به مناسبت ۵۰ همین سالگردش و بر پایه آونتادور معرفی کرد. مثل همیشه لامبورگینی برای انتخاب نام این سوپراسپرت خاص از اسامی گاو ها اسپانیایی استفاده کرده است و برای این مدل گران قیمت نام وننو را انتخاب کرده است.

از وننو فقط فقط ۱۳ دستگاه تولید شده است که چهار عدد آن کوپه (از این چهار تا یکی برای موزه لامبورگینی تولید شده است) و ۹ تای دیگر رودستر می باشد…

لامبورگینی وننو رودستر

وننو رودستر از نظر تکنیکی بسیار پیشرفته است.از جمله ویژگی های بدنه میتوان به استفاده از پلیمر فیبرکربن تقویت شده برای این خودرو نام برد.تمام قسمت های بدنه از پلیمر کربنی فوق سبک CFRP ساخته شده است.این خودرو از نظر ایمنی با تمامی جاده های جهان سازگاری دارد و از ویژگی های سیستم کیسه هوا میتوان با سازگاری آن با سیستم هندلینگ خودر(ESP) و نام برد.

لامبورگینی وننو رودستر

ویژگی های فنی این خودرو بیشتر در دید دوست داران خواهد بود.این خودرو شتاب ۰ تا ۱۰۰ را در ۲.۹ ثانیه و یک دهم ثانیه کنند تر از وننو کوپه طی میکند و تاپ اسپید این خودرو نیز ۳۵۹ کیلومتر بر ساعت است.این خودرو تنها ۱۴۹۰ کیلوگرم وزن دارد که یعنی نسبت وزن به قدرت آن ۱.۹۹ kg/hp میشود.

جزئیات بیشتر اینجا…

حتما کلیک کنید  کن بلاک و استیگ

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. روزبه

  من الان فیکس دو ماهه که نمیتونم چیزی از سایت دانلود کنم . هی ارور میده که
  server not found .
  با ۴ تا مرورگر و ۳ مدل فیلتر بشکن امتحان کردم جواب نگرفتم .
  آقایون داداشام , مشکل از کوجیه ؟؟؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (الزامی) زمان شما برای پاسخگویی به این معادله امنیتی تمام شده است. لفطا مجددا معادله جدید را لود کنید با کلیک بر روی فلش دایره ای شکل