آستون مارتین ونجنس کوپه Kahn Design

آستون مارتین ونجنس کوپه Kahn Design

Kahn Design اولین طرح جدید خود را با نام ونجنس کوپه معرفی کرد.ونجنس کوپه Kahn Design در اصل باز طراحی بدنه از مدل آستون مارتین DB9 است که به صورت کاملا شخصی توسط کان دیزاین انجام شده است.

Kahn Design ونجنس الهام گرفته شده از طرح های دهه ی ۸۰ و ۹۰ میلادی آستون مارتین می باشد که همراه با بال پهن ،چراغ های گرد عقب،جلو پنجره ی مشبک و سپری با ورودی هوای بزرگ شده همراه است.

  • 2015-KahnVengeance-01

در داخل نیز صندلی های ۲+۲ بی فایده ی DB9 با دو صندلی چرم مخمل Kahn Design جایگزین شده است.

Vengeance به صورت کاملا محدود و با تعدادی مشخص یعنی ۲۰ عدد تولید خواهد شد.هر ماشین ونجنس Kahn Design به صورت دست ساز توسط تیم انتخابی Kahn از صنعت گران و کارشناسان خودرو همراه با یک پلاک مخصوص که بر روی آن نام افرادی که در ساخت آن مدل کار کرده اند را حکاکی می کند.

  • 2015-KahnVengeance-02

در قسمت پیشرانه نیز همان موتور آستون مارتین DB9 یعنی ۱۲ سیلندر خورجینی،۶ لیتری با خروجی ۵۱۰ اسب بخار می باشد.در این مدل صرفا بر روی ظاهر آن کار شده است و بقیه اجزای فنی دست نخورده از DB9 باقی خواهد ماند.همچنین کمپانی آستون مارتین این مدل را تایید کرده و اجازه ی تولید آن را به Kahn Design داده است.

اقای افضل خان صاحب کمپانی در مورد ونجنس کوپه گفته:اجرای پروژه Vengeance در اصل تحقق یافتن رویای کودکی من برای طراحی و تولید ماشین خودم است.من کل زندگیم را در این صنعت کار کرده ام و می خواهم میراثی با افتخار از خود به جا بگذارم.این طرح چندیدن بار در طی این سالها از سر گرفته شده است و من در این مدت شرکای درستی را برای خود انتخاب کردم تا نشان دهنده ی اوج کیفیت و کمال و اطمینان باشد.

  • 2015-KahnVengeance-03
  • vengeance_round_two-2
  • vengeance_round_two-1
  • vengeance_round_two-4
  • vengeance_round_two-3
حتما کلیک کنید  مرسدس GLA 45 AMG در نمایشگاه لس آنجلس

همچنین قیمتی در رابطه با Vengeance منتشر نشده است.

468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...