دانلود فیلم مسابقه فرمول یک کانادا 2015

دانلود فیلم مسابقه فرمول یک کانادا 2015

پیست مونترآل که در قسمت شمالی کشور کانادا قرار دارد از سال 1978 وارد تقویم فرمول یک شده جمعیت کل منطقه منترآل فقط به 3.4 میلیون نفر می‌رسد طول این پیست 4.361 کیلومتر می‌باشد که دارای سه قسمت داره شکل به اصطلاح (سکتور) می‌باشد.

فرمول یک کانادا 2015

راننده‌ای که بتواند پول پوزشن را در تمرینات کسب کند از خط اول این پیست رقابت را آغاز خواهد کرد.از لحاظ اقتصادی بلیط‌های این پیست در هشت قسمت در سایت قرار گرفته است که پدوک یکی از گران‌قیمت ترین بلیط را به خود اختصاص داده است.

قسمت پدوک محل نشست پیشکسوتان این ورزش و افراد بسیار مشهور در هر عرصه ای می‌باشد.به مراتب سکوی‌های دیگر از لحاظ قیمت ارزان‌تر می‌شود و بلیط سکوی اول به ارزش 50865 دلار به فروش می‌رسد.

فرمول یک کانادا 2015

در خصوص رتبه بندی رانندگان در سال 2014 دنیل ریکاردو قهرمان این پیست شد و در سال 2012 و 2013 به ترتیب لوئیس همیلتون و سپاستین فتل در سکوی اول پیست منترآل قرار گرفتند.

به نقل از سایت رسمی فرمول یک گرندپری کانادا ۲۰۱۵، یکی از معدودترین مسابقاتی بود که در آن اتومبیل ایمنی دیده نشد. از همین رو، بسیاری از رانندگان به زحمت توانستند ترمزهای خود را خنک نگه دارند و تایرها را مدیریت کنند.به دلیل عدم حضور اتومبیل ایمنی، بسیاری از رانندگان مجبور بودند در طول رقابت سرعت خود را کم کنند تا هم در مصرف سوخت صرفه‌جویی شود و هم حرارت ترمزها افزایش پیدا نکند.

توتو ولف گفت:این پیست فشار زیادی به ترمزها وارد می‌کند. به همین دلیل با دخالت در کار رانندگان باید کاری می‌کردیم تا هر دو اتومبیل بتوانند به خط پایان برسند. وی افزود: ترمزها مدام اشکال داشتند و به رانندگان در ۱۰ دور پایانی گفتیم اگر دوست دارند با هم رقابت کنند، باید مراقب ترمزها باشند.

به آنها گفتیم وضعیت ترمزها خوب است، اما زمانی که روزبرگ به اتومبیل فشار وارد کرد، در یکی از پیچ‌ها نتوانست به موقع ترمز بگیرد و نقطه ترمزگیری را گم کرد. ولف در آخر خاطر نشان کرد: بعد از اینکه مرحله اول رقابت تمام شد، ترمزهای اتومبیل نیکو به وضعیت خطرناک رسیدند. حرارت بسیار بالا بود.برای ما در کانادا، مشکل ترمز بزرگ‌تر از مشکل مصرف سوخت بود.

همیلتون که در صدر رده بندی فرمول یک جهان قرار دارد در مرحله تعیین خط زودتر از نیکو رزبرگ هم تیمی آلمانی خود به خط پایان رسید. لوییس همیلتون قهرمان جهان در سال های 2008 و 2014 این فصل در هفت مسابقه شش بار بهترین زمان را کسب کرده است.

نتایج تعیین خط مسابقه فرمول یک کانادا 2015 :

– خط یک: لوییس همیلتون ( انگلیس / مرسدس ) – نیکو رزبرگ ( آلمان / مرسدس )
– خط دو: کیمی رایکونن ( فنلاند / فراری ) – والتری بوتاس ( فنلاند / ویلیامز )
– خط سه: رومن گروژان ( فرانسه / لوتوس ) – باستور مالدونادو ( ونزوئلا / لوتوس )
– خط چهار: نیکو هولکنبرگ (‌ آلمان / فورس ایندیا ) – دانیل کویات ( روسیه / رد بول )
– خط پنج: دانیل ریسیاردو ( استرالیا / رد بول ) – سرخیو پرز ( مکزیک / فورس ایندیا )

مانند گذشته فیلم مسابقه فرمول یک موناکو ۲۰۱۵ را با دو کیفیت ۷۲۰p و SD و فیلم های قبل و بعد مسابقه را با کیفیت SD میزاریم. فیلم مسابقات از شبکه اسکای اسپرت Sky Sport ضبط شده است و لینک های دانلود تا پایان فصل ۲۰۱۵ جذف نمیشوند…

امیدواریم که از تماشای مسابقات فصل ۲۰۱۵ لذت ببرید…

توجه: جهت دانلود مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۱۵ به انجمن سایت (اینجا) مراجعه کنید…

حتما کلیک کنید  دانلود مسابقات Blancpain GT Series – سیلوراستون بریتانیا
468×60 content ad

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبط



در حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...