دانلود فیلم مسابقه فرمول یک اتریش 2015

دانلود فیلم مسابقه فرمول یک اتریش 2015

دور تعیین خط رقابت های اتومبیل رانی فرمول یک جایزه بزرگ اتریش (مرحله هشتم رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۵) در پیست ردبول رینگ شهر اشپیلبرگ برگزار شد. نتایج این دور به شرح زیر است :

۱- لوئیز همیلتون از انگلیس – تیم مرسدس ۱:۰۸:۴۵۵ دقیقه
۲- نیکو رزبرگ از آلمان – مرسدس ۱:۰۸:۶۵۵
۳- سباستین فتل از آلمان – فراری ۱:۰۸:۸۱۰

فرمول یک اتریش

فرناندو آلونسو به احتمال زیاد نقره‌داغ خواهد شد و در رقابت فرمول یک «گرندپری اتریش» شاید برای این راننده اسپانیایی تیم مک‌لارن جریمه سنگین ۲۰ پله سقوط را در نظر بگیرند. بیش از حد بودن تعداد تعویض‌ها برای تقویت موتور هوندا دلیل این جریمه است. جنسن باتن هم‌تیمی او که سال ۲۰۰۹ قهرمان فرمول یک شده هم امکان دارد با جریمه مشابهی روبه‌رو شود. سخنگوی هوندا می‌گوید: «هوندا در حال به روز کردن میزان قدرت اتومبیل فرناندو است، در نتیجه ما از حد مجاز تعداد دفعات تقویت موتور فراتر رفته‌ایم.»
آلونسو پیش‌بینی کرده هفته دشواری را پیش‌رو داشته باشند اما تأکید کرده که مک‌لارن و هوندا به زودی از پس رقابت‌ها بهتر برمی‌آیند. او که فصل قبل به مک‌لارن پیوسته، معتقد است تقویت کلی تیم اندکی زمان می‌برد.

فرمول یک اتریش

مک‌لارن و هوندا به این خاطر که معتقدند پیست اتریش با قدرت اتومبیل‌شان هماهنگی ندارد، دست به این تغییر زده‌اند. نوع طراحی رینگ ماشین ردبول هم به گونه‌ای است که ضعف موتور هوندا را تقویت می‌کند اما به روز شدن موتور در اتریش خبر خوبی برای آلونسو است چراکه از به روز شدن آیرودینامیکی ماشین خودش برای بهتر نتیجه گرفتن در مسابقه روز یک‌شنبه بهره می‌برد. آخرین بار که مک‌لارن تغییراتی را روی اتومبیلش ایجاد کرد، فقط روی یکی از ماشین‌ها انجام شد و باتن از آن سود برد که به گرندپری چین در ماه آوریل برمی‌گردد. ردبول هم اعلام کرده دو موتور جدید را روی هر دو ماشین خودش کار می‌گذارد، به این معنی که دانیل ریکاردو و دانیل کویات هر دو باید منتظر تنزل‌شان در رده‌بندی به خاطر جریمه باشند. اگر راننده به خاطر جایگاه پایینش در رده‌بندی قادر به تحمل جریمه سقوط در رده‌بندی نباشد، جریمه دیگری مثل جریمه ۵ یا ۱۰ ثانیه‌ای برایش در نظر گرفته می‌شود.

مانند گذشته فیلم مسابقه فرمول یک اتریش ۲۰۱۵ را با دو کیفیت ۷۲۰p و SD و فیلم های قبل و بعد مسابقه را با کیفیت SD میزاریم. فیلم مسابقات از شبکه اسکای اسپرت Sky Sport ضبط شده است و لینک های دانلود تا پایان فصل ۲۰۱۵ حذف نمیشوند…

امیدواریم که از تماشای مسابقات فصل ۲۰۱۵ لذت ببرید…

توجه: جهت دانلود مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۱۵ به انجمن سایت (اینجا) مراجعه کنید…

468×60 content ad

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...