جرمی کلارکسون در آمریکا برنامه ی جدید خود را می سازد؟

جرمی کلارکسون در آمریکا برنامه ی جدید خود را می سازد؟

شاید به طور عجیبی و یا منطقی تمام مردم جهان به دنبال سرگذشت کاری سه نفر یعنی جرمی کلارکسون،جیمز می و ریچارد هموند هستند.بازگشت آن ها به تلویزیون از موضوعات داغ و محفل گفت و گوی خیلی ها می باشد.

جرمی،جیمز ،هموند

اگرچه پاسخ تمامی این سوال ها در این سه نفر جمع می شود.اما دیر یا زود مسئله ی آن ها مشخص می شود و آن ها مسیر خود را مشخص می کنند.اما به تازگی در این هفته هر سه ی آن ها اجازه ورود به آمریکا را دریافت نمودند، اما جرمی کلارکسون،جیمز می و ریچارد هموند که از اجرای برنامه و لهجه آمریکایی ها اذیت می شوند باعث شده جرمی بگوید:”شما ها در آمریکا نیستید” و هموند نیز چنین پاسخ داده است:”نه هنوز”. این جملات می تواند نشان دهنده این خبر باشد که احتمالا آن ها در آمریکا به سراغ ساخت برنامه ایی تلویزیونی کاملا جدیدی می روند.

شبکه ی نتیفیکس نیز به تازگی مدعی شده شده که با این سه مجری برنامه خواهد ساخت.اما خبر اجازه دادن برای رفتن جرمی ،هموند و جیمز به آمریکا باعث قوت گرفتن نشانه های همکاری بین این سه مجری و نتیفیکس خواهدشد.اما با توجه به سطح نگرش جرمی کلارکسون و نگاه به گذشته می توان فهمید که صحبت کردن و همکاری او با آمریکایی ها برای او بسیار مشکل و غیر قابل درک می باشد.او همیشه آمریکایی ها را به خاطر داشتن لهجه اشان به سخره می گیرد.

با این حال منابعی دیگر خبر از مذاکره ی جرمی با execs را در هفته گذشته می دهند.اگرچه همه ی این حدس و گمان ها از یک صحبت و شایعات پیرامون آن ها گرفته شده است.سه میزبان جدید برنامه ی تاپ گیر نیز می دانند که نوع رفتار و شخصیت و چگونگی کار آن ها باید به صورت یک jokesters (کسی که برای دیگران لطیفه تعریف می کند و سعی در خنداندن آن ها دارد)باشد.

حتما کلیک کنید  بررسی مکلارن 720S جدید 2017 + ویدیو

در هر صورت که باشد چه طرفداران جرمی،جیمز،هموند و چه طرفداران برنامه تاپ گیر،آن ها را دنبال کرده و از تماشای برنامه ی آن ها لذت می برند ولی مشخص نیست که آیا برنامه ی سه یار قدیمی دوباره بتواند پربیینده ترین برنامه جهان شود؟نظر شما چیست؟

468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط4 دیدگاه