تریلر نسخه جدید Need For Speed

تریلر نسخه جدید Need For Speed

Need For Speedبالاخره شرکت EA، غول بازی سازی دنیا، رسما از نسخه جدید بازی Need for speed رونمایی کرد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید، قرار بود در تاریخ ۲۱ مه به طور رسمی نسخه جدید Need for speed معرفی شود و با تمام اخبار، شایعات و تصاویر منتشر شده همگی انتظار نسخه جدیدی همانند Underground 3 را داشته ایم اما EA آب پاکی را روی دست همه ریخت و رسما اعلام کرد که Need for speed جدیدی در کار نخواهد بود. نسخه جدید این فرنچایز، Need for speed نام دارد و یک نسخه بازسازی شده از بهترین های این فرنچایز در سالیان گذشته خواهد بود. EA قول داده تا این عنوان را به روزهای اوج خود باز گرداند. بازی در یک دنیای جهان آزاد خواهد بود و طبق گفته سازندگان در این نسخه امکانات شخصی سازی اتومبیل ها نیز مانند سری Underground بسیار زیاد است و دست شما برای شخصی سازی و تیونینگ اتومبیل ها بر خلاف نسخه های اخیر کاملا باز است. علاوه بر این ظاهرا بازی دارای بخش داستانی نیز خواهد بود که هنوز EA جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر نکرده است.

ساخت بازی بر عهده استودیوی Ghost Games می باشد که ساخت عنوان Need For Speed : Rivals را نیز بر عهده داشته است.

نید فور اسپید

آقای Marcus Nilsson، کارگردان بازی Need for speed، در رابطه با این عنوان می گوید:

فرنچایز Need for speed نامی بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی به شمار می آید. یک سال به این فرنچایز استراحت دادیم تا با تمام توانمان عنوانی جدید را در سال ۲۰۱۵ منتشر کنیم؛ عنوانی که قرار است تاریخ ۲۰ ساله این فرنچایز را تکرار کند و به روزهای اوج خود بازگردد. در این مدت ما به نظرات کاربران با دقت گوش کرده و از آنها ایده های بسیاری گرفتیم زیرا می خواهیم این عنوان همانی باشد که آنها می خواهند.

همانطور که گفتیم عنوان جدید Need for Speed یک عنوان بازسازی شده (ریبوت) است و شرکت EA در طراحی اتومبیل هایی که از نسخه های گذشته تابحال در این فرنچایز حضور داشتند و خواهند داشت نیز به مانند همیشه با تیم speedhunters همکاری خواهد کرد.

حتما کلیک کنید  طراحی فورد جی تی 2016 برای بازی Forza 6

متن گرفته شده از گیم فا

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه