مرسدس بنز C63 AMG 2016 کوپه

مرسدس بنز C63 AMG 2016 کوپه

تیزر تصاویر جدیدی از مرسدس AMG C63 کوپه که در سال ۲۰۱۶ وارد بازار می شود ، به تازگی منتشر شده است . این تصاویر قبل از نمایش زنده ی این خودرو در آگوست ۱۹ نشان داده شد و نمایش عمومی آن در سپتامبر و در نمایشگاه موتور IAA فرانکفورت خواهد بود. در حالیکه تصاویر نمونه به شدت در استتار است اما عکاسان مخفی اولین تصاویر از C63 کوپه را در حال تست ثبت کرده اند که همین تصاویر ذهنیت جامعی در مورد کوپه های کلاس C بدست میدهد. با توجه به آن ، چراغهای عقب خودرو یادآور کوپه های کلاس S است که در آن نصب خواهد شد.

مرسدس بنز C63 AMG کوپه

درباره ی نوع C63 اصلاح شده ی AMG ،یک اسپویلر برجسته ، سپر عقب قوی،طرح اگزوز مربع چهارگوش سنتی شرکت German نیز دریافت خواهد کرد.

بدیهی است که قدرت مرسدس AMG C63 کوپه از موتور توربوشارژ ۴ لیتری دوقلوی V8 همانند برادر سدان خود تامین می شود.

در نتیجه ، کوپه باید در هر دو مدل AMG و AMG S قدرتی در محدوده ی ۴۶۹ اسب بخار در مدل های entry-level و قدرت ۵۰۳ اسب بخار در محدوده ی کوپه های C63 پیشنهاد کند. همانطور که برای مدلهای کوپه ی کلاس C پایینتر وجود داشت ، آنها انتقال قدرت یکسان موجود در مدلهای سدان و استیت را دریافت خواهند کرد.

این موضوع شامل موتور توربوشارژ ۴ سیلندری ۲ لیتری ،دو دیزل چهار سیلندری،و یک توربو ی سه لیتری دو قلو است.

  • 2016 Mercedes-AMG C63 Coupe (1)
  • 2016 Mercedes-AMG C63 Coupe (5)
  • 2016 Mercedes-AMG C63 Coupe (4)
  • 2016 Mercedes-AMG C63 Coupe (3)
  • 2016 Mercedes-AMG C63 Coupe (2)

به طور کلی ، اخیرا اعلام شده است که German marquee سقف ماشین های کوپه ی کلاس C خود را تا ۱٫۶ اینچ در مقایسه با مدلهای پیشین کاهش داده است . در حالیکه اینکار باعث کاهش فضا برای مسافران عقبی شده و به سازندگان خودرو اجازه میدهد صندلی های عقبی را کمی به جلو هل دهند. این تصمیم به این معنی است که مرکز جاذبه کوپه ی کلاس C پایین تر از مقدار اکنون آن است بنابراین به جا به جایی آن کمک میکند.

حتما کلیک کنید  تشریح شرایط حضور خودروسازان خارجی در ایران
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط