رولز رویس Wraith

رولز رویس Wraith

رولز رویس ریث (Wraith) نسخه ی جدید خودروی خود را با الهام از موسیقی ساخته است:

رولز رویس در میان مشتریان خود ، بر روی مشتریان معروف و ثروتمند خود حساب ویژه ای باز کرده است . برخی از این مشتریان نیز از موسیقیدانان بودند .این همان افسانه ای است که خودروسازان انگلیسی از آن برای ساخت نسخه ی مخصوص خود الهام گرفته اند.

رولز رویس Wraith Music

بر اساس فست بک ریث (wraith) ،نسخه ی الهام گرفته از موسیقی به طور کلی از سیاه و برنز تشکیل شده است . بیرون این نسخه از رنگ سیاه مسی و داخل آن با مسهای صیقلی پوشانده شده است. در داخل آن یک داشبورد مسی روشن به همراه درهای مسی ،بلندگوهای مشبک قرار گرفته است . بخش سفارشی سازی Goodwood، کف چرمی بافته شده و یک ساعت خاص با یک قاب طراحی شده شبیه وینیل نصب کرده است .

البته ، طبق وعده های داده شده، سیستم صوتی این نسخه یکی از بهترین سیستم های صوتی موجود در صنعت است . Bespoke بسته ی ۱۳۰۰ وات و ۱۸ بلندگو که شامل دو اسپیکر باس،۷ توئیتر ، ۷ بلندگوی طیف متوسط و ۲ بلندگو در جلوی ماشین را راه اندازی کرده است.این خودرو از میکروفن نیز برای بررسی سطح صدای داخلی و خارجی و تنظیم تن و اندازه ی صدا استفاده میکند.

  • Rolls-Royce Wraith Music (4)
  • Rolls-Royce Wraith Music (1)
  • Rolls-Royce Wraith Music (5)
  • Rolls-Royce Wraith Music (3)
  • Rolls-Royce Wraith Music (2)

این سومین نسخه ی مخصوص الهام گرفته ی ریث است که رولز رویس منتشر کرده است . در ماه می ، این شرکت نسخه ی سفید بر روی سفید الهام گرفته توسط Fashion را منتشر کرد. هر ریث (wraith) دارای ۶۲۴ اسب بخار قدرت ،موتوری ۶٫۶ لیتری دوقلوی V12 است که آن را به سریعترین و قدرتمندترین مدل رولز رویس تا به امروز تبدیل میکند. اگر هیچ کدام از این نسخه های ویژه، علاقه و توجه شما را به خود جلب نکرد ما مطمئنیم که این شرکت یک خودروی خاص و با توجه به علایق و سلیقه ی شما و برای خود شما تولید خواهد کرد .

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...