نقشه های لکسوس برای سال آینده

نقشه های لکسوس برای سال آینده

لکسوس در حال برنامه ریزی برای آغاز یک محصول با اهمیت دیگر برای قرار گیری در کنار LS سدان است . اما هنوز در مورد اینکه این محصول کوپه خواهد بود یا کراس اور اطلاعاتی در دست نیست. کوپه یک شایعه پراکن مداوم بوده است . لکسوس مفهوم دو در LF_LC را در سال ۲۰۱۲ نشان داد و مدل تولیدی می تواند پایه های اصلی خود را از LS سدان قرض بگیرد . این محصول می تواند حروف LC را داشته باشد و یا پلاک SC را احیا کند.

لکسوس 2015

SC قبلی در سال ۱۹۹۱ به عنوان کوپه با سقف ثابت آغاز به کار کرد و دارای موتور داخلی V8 و یا شش زمانه بود . سپس در سال ۲۰۰۱ با SC430 جایگزین شد که موتور V8 و سقف تاشو داشت .در حالیکه ایده ی کوپه ممکن است به نظر کاندیدای اصلی به نظر برسد ،ابهام شرکت باعث ایجاد حدس و گمان در مورد این شد که ممکن است استایل و شکل بدنه ی این محصول جدید کلا متفاوت باشد .مدیر کل لکسوس معتقد است که باید یک محصول جدید و تازه ایجاد شود و این محصول نباید شبیه سدان باشد .

علاوه بر LS محصول جدید دیگری نیز می تواند در خط تولید ما باشد . نظرات نشان می دهد که چیزی در نمایشگاه خودروی دیترویت آشکار خواهد شد و می تواند دری جدید به روی ایجاد محصولات جدید و تازه باز کند . این موقعیت در حال حاضر توسط LX 570 گرفته شده است که به طور نزدیکی با تویوتا لندکروزر مرتبط است .با این حال فروش LX کمتر از stellar بوده است .

  • 2015 Lexus (4)
  • 2015 Lexus (3)
  • 2015 Lexus (1)
  • 2015 Lexus (5)
حتما کلیک کنید  ویژه هالووین : آونتادور مخوف

مرسدس بنز به طور منظم سالانه بالغ بر ۲۵۰۰۰ از کراس اور های کلاس GL خود راتنها در آمریکا به فروش می رساند. لندرور تقریبا سیزده هزار Rnage rover خود را سال گذشته به فروش رساند . در همین حال ،کادیلاک بین ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ را به فروش می رساند.

در این میان برنامه هایی برای گسترش مدل سه ردیف جدید RX قبل از اتمام طول عمر آن نیز گزارش شده است …

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...