پورشه باکستر و کیمن جدید با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ

پورشه باکستر و کیمن جدید با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ

پورشه کیمن GT4سال آینده محدوده ی بسیار جدیدی از پورشه باکستر و کیمن با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ مانند پورشه 911 معرفی خواهد شد. در حال حاضر مجله خودرو تنها نشان داده است که این موتورهای جدید turbo’d چقدر قدرتمند و قوی خواهد بود .

برای شروع ، مدلهای entry-level باکستر وکیمن از موتور 4 سیلندری تخت توربوشارژ با قدرت 240 اسب تنظیم شده است . در این میان ، مدلهای بسیار قدرتمند کیمن S و باکستر S دارای موتور های 4 سیلندری 2.5 لیتری با قدرت 300 اسب بخار خواهند بود . در بالای این محدوده ، مدلهای جدید باکستر GTS و کیمن GTS قرار خواهند داشت که هر دو دارای قابلیت نسخه ی تنظیم شده ی 2.5 لیتری با قدرت 370 اسب بخار هستند .

نکته ی جالب توجه این است که این سه موتور به جای دو توربوشارژ تنها یک توربو شارژ خواهند داشت اما احتمال این وجود دارد که German marquee بتواند یک سیستم الکتریکی e-boost برای انتخاب نسخه های کیمن و باکستر به کار گیرد .

نکته ی مهم این است که خودروهای جدید واقعا نسل جدیدی از کیمن و باکستر نخواهند بود . در عوض آنها مدلهای فیس فیلت شده خواهند بود .اگرچه این موضوع تایید نشده است اما به نظر می رسد که نسخه ی تازه برای اولین بار در نمایشگاه موتور شو دیترویت در ژانویه ی 2016 و یا در مارس 2016 آغاز به کار خواهد کرد .

حتما کلیک کنید  طرح مفهومی وحشی لمبو رات
468×60 content ad

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...