شورلت کامارو ZL1  نسخه ی ۲۰۱۷

شورلت کامارو ZL1 نسخه ی ۲۰۱۷

ورود یک شورلت کامارو ی جدید به این معناست که انتظار برای نسخه هایی با عملکرد بالا آغاز شده است . این تصاویر مخفی نشان میدهد که شورلت کامارو ZL1 سال ۲۰۱۷ چگونه خواهد بود . این خودرو با سرنخ های خاصی مانند قطعه ی های آئرو دینامیک و چرخها و لاستیکهای بزرگتر نشان دهنده نسخه ی به روز شده ی نسل ششم از ماسل کار است .

شورلت کامارو ZL1 2017

اگرچه این خودرو به شدت تحت محافظت و استتار است اما این نمونه اولیه با اسپویلر عقب ، ورودی هوا در جلوی کاپوت، کاهش ارتفاع خودرو نشانه دهنده ی بدنه ای کاملا متفاوت از شورلت کاماوری ۲۰۱۶ است . چرخها و لاستیک های بزرگتر به نظر از شورلت کاماروی ZL1 قبلی گرفته شده است . اگزوز چهارگانه در پشت خودرو کمی بزرگتر از کامارو SS بوده و به نظر میرسد که ZL1 صدای بیشتر و مهیب تری از کامارو SS مدل LT1 V8 داشته باشد.

همانطور که قبلا نیز گزارش کردیم ، شورلت کامارو ZL1 2017 ، از نسخه ی مخصوص پیشرانه ی سوپر شارژ ۶.۲ لیتری نوع LT4 V-8 در شورولت کوروت Z06 استفاده میکند به احتمال زیاد توان خروجی این موتور به اندازه ی قدرت ۶۵۰ اسب بخار در کوروت نخواهد بود اما اگر حتی ۶۰۰ اسب بخار نیز تولید کند ، پیشرفت بسیار مهمی در برابر کامارو ZL1 قبلی خواهد بود.

  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (2)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (8)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (7)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (6)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (5)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (4)
  • 2017 Chevrolet Camaro ZL1 (3)

این عملکرد جدید ZL1 ، زمانی که پلتفرم آلفای این خودرو مشترک با کادیلاک ATS را در نظر بگیرید بسیار جالب خواهد بود و در نتیجه باعث کاهش وزن در مقایسه با نسل پنجم کاماروها خواهد شد. شورلت کاماروی ZL1 نسخه ی ۲۰۱۷ ، به احتما زیاد در اوایل سال ۲۰۱۶ و در نمایشگاه خودروی دترویت رونمایی می شود. اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است…

حتما کلیک کنید  شورلت کامارو COPO در SEMA 2013

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (الزامی) زمان شما برای پاسخگویی به این معادله امنیتی تمام شده است. لفطا مجددا معادله جدید را لود کنید با کلیک بر روی فلش دایره ای شکل