پورشه باکستر و کیمن جدید با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ

پورشه باکستر و کیمن جدید با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ

پورشه کیمن GT4سال آینده محدوده ی بسیار جدیدی از پورشه باکستر و کیمن با طیف وسیعی از موتورهای توربوشارژ مانند پورشه ۹۱۱ معرفی خواهد شد. در حال حاضر مجله خودرو تنها نشان داده است که این موتورهای جدید turbo’d چقدر قدرتمند و قوی خواهد بود .

برای شروع ، مدلهای entry-level باکستر وکیمن از موتور ۴ سیلندری تخت توربوشارژ با قدرت ۲۴۰ اسب تنظیم شده است . در این میان ، مدلهای بسیار قدرتمند کیمن S و باکستر S دارای موتور های ۴ سیلندری ۲.۵ لیتری با قدرت ۳۰۰ اسب بخار خواهند بود . در بالای این محدوده ، مدلهای جدید باکستر GTS و کیمن GTS قرار خواهند داشت که هر دو دارای قابلیت نسخه ی تنظیم شده ی ۲.۵ لیتری با قدرت ۳۷۰ اسب بخار هستند .

نکته ی جالب توجه این است که این سه موتور به جای دو توربوشارژ تنها یک توربو شارژ خواهند داشت اما احتمال این وجود دارد که German marquee بتواند یک سیستم الکتریکی e-boost برای انتخاب نسخه های کیمن و باکستر به کار گیرد .

نکته ی مهم این است که خودروهای جدید واقعا نسل جدیدی از کیمن و باکستر نخواهند بود . در عوض آنها مدلهای فیس فیلت شده خواهند بود .اگرچه این موضوع تایید نشده است اما به نظر می رسد که نسخه ی تازه برای اولین بار در نمایشگاه موتور شو دیترویت در ژانویه ی ۲۰۱۶ و یا در مارس ۲۰۱۶ آغاز به کار خواهد کرد .

حتما کلیک کنید  خط تولید پورشه 918 اسپایدر

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (الزامی) زمان شما برای پاسخگویی به این معادله امنیتی تمام شده است. لفطا مجددا معادله جدید را لود کنید با کلیک بر روی فلش دایره ای شکل