دانلود بازی موتورسواری موتو جی پی MotoGP 15

دانلود بازی موتورسواری موتو جی پی MotoGP 15

بازی موتو جی پی 2015بازی کامپیوتر MotoGP 15 یکی از بازی های سبک مسابقه ای , شبیه ساز و ورزشی است که توسط Milestone S.r.l طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . آیا آماده اید تا در چالش MotoGP 15 شرکت کنید ؟ رقابت در بخش های MotoGP ، Moto2 و Moto3 در بیش از ۱۸ مسیر مسابقه منحصر به فرد برای کسب عنوان قهرمانی جهان , می تواند جذابیت های مخصوص به خود را داشته باشد . MotoGP 15 همراه با طیف گسترده ای از ویژگی های جدید بازگشته است و این اطمینان را به گیمرها می دهد که هرگز از تجربه این بازی پشیمان نخواهند شد . در career mode , به معرفی تیم های شخصی Personal Teams , Physics and A.I , بهبود تعامل میان موتور و سوار و اضافه شدن حالات جدید پرداخته شده است . موتو جی پی این شانس را به شما می دهد تا نهایت هیجان و گردش آدرنالین در رگ های خود را با شرکت در مسابقات قهرمانی جهان تجربه کنید .

Personal Teams :
برای اولین بار در حالت حرفه ای ، بازی این اجازه را به شما می دهد تا تیم های شخصی خود را ایجاد کنید . شما می توانید برای خود موتورهای مخصوص سفارش داده و آرم و یا لوگویی که برای تیم خود طراحی کرده اید را بر روی آن حک کنید . در پایان هر مسابقه و در هر کدام از مودهای بازی ، شما اعتبار GP بر اساس نتایج به دست آمده دریافت خواهید کرد . در صورت عملکرد خوب , به مرور شهرت شما گسترش خواهد یافت و نام تیم شما بر سر زبان ها خواهد افتاد و همین امر باعث می شود تا حامیان مالی جدیدی پیدا کرده و راحت تر راه رسیدن به اهدافتان را طی کنید .

حتما کلیک کنید  دانلود قسمت 39 و 40 مستند The Cars

Physics and A.I :
حالت جدیدی راندن که با اصطلاح bike behavior شناخته می شود , به نمونه های مسابقه واقعی نزدیکتر بوده و در نتیجه تجربه همهجانبه و معتبرتری برای پلیر به ارمغان می آورد . بهبود شبیه سازی تایر , هوش مصنوعی بهبود یافته , روبرو شدن با چالش های مختلف , انیمیشن های اختصاص و تغییر در فیزیک موتورسیکلت ها نوید بخش رقابتی پرهیجان را می دهد .

اگر برای اولین بار است که این بازی را تجربه می کنید , اصلا نگران نباشید زیرا بازی دارای بخش آموزش بوده و تمام نکات ضروری را به شما آموزش می دهد . پس از آنکه به حد قابل قبولی از توانایی ها دست پیدا کردید , می توانید در مسابقات جایزه بزرگ شرکت کرده و توانایی های خود را به رخ سایر رقبا بکشید . علاوه بر بخش سینگل پلیر , بازی از مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و این اجازه را به پلیر می دهد تا به همراه ۱۲ بازیکن دیگر به رقابت با یکدیگر بپردازند . همچنین بخش مولتی پلیر دارای جدول جهانی است که شما می توانید رکوردها ثبت شده خود را در آنجا ثبت کرده و سایر گیمرها را به رقابت دعوت کنید .

جهت دانلود بازی کلیک کنید
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...