فراری F12 برلینتا خاص به مناسبت جشن 50 سالگی سنگاپور

فراری F12 برلینتا خاص به مناسبت جشن 50 سالگی سنگاپور

در روز ۹ آگوست سال ۲۰۱۵ کشور سنگاپور جشن  اسقلال ۵۰ سالگی خودر را گرفت.به همین مناسبت نمایندگی فراری یعنی ایتال خودرو در این جزیره از یک مدل منحصر به فرد  F12 برلینتا رونمایی کرد.

Ferrari F12 Berlinetta Singapore 50th Anniversary Edition

فراری F12 برلینتا خاص به مناسبت جشن ۵۰ سالگی سنگاپور در طراحی به صورت  قرمز و سفید و پرچم سنگاپور درامده است.نمای بیرون توسط روسو سنگاپور به رنگ قرمز متالیک کار شده است.

در داخل فراری F12 برلینتا نیز نشان مناسبت جشن ۵۰ سالگی سنگاپور به همراه تعداد تولید شده از این مدل یعنی یک از یک در پایین در و زیر فرمان قرار داده شده است.

  • ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-6
  • ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-1

علاوه بر این پشت سری های صندلی اسپرت به صورت سیاه و قرمز و سفید به همراه نشان شیر سنگاپور می باشد.با اینکه در مورد قیمت آن گمانه زنی های زیادی شده است وبه میزان ۱٫۵ میلیون دلار حدس زده شده است اما ایتال خودرو به هیچ عنوان قیمتی دقیقی را از این نسخه ی خاص و منحصر به فرد اعلام نکرده است.

ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-7

پیشرانه ی فراری F12 برلینتا خاص به هیچ عنوان تغییر نکرده است و از همان موتور ۶٫۳ لیتری V12 تنفس طبیعی که قادر است قدرتی به میزان ۷۴۰ اسب بخار را با گشتاور ۶۹۰ نیوتن متری تولید نماید.شتاب اولیه صفر تا صد را در ۳٫۱ ثانیه و شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر را در ۸٫۵ ثانیه و بیشینه سرعت خود را در ۳۴۰ کیلومتر در ساعت به ثبت می رساند.قدرت ۷۴۰ اسب بخار آن توسط گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ های عقب منتقل می شود.

  • ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-2
  • ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-3
  • ferrari-f12berlinetta-singapore-50th-anniversary-edition-4

کشور سنگاپور دارای یک تاریخ چندین ساله و قدیمی است که مربوط به قبل از استعماری ۹ آگوست سال ۱۹۶۵ می شود.در طول تاریخ به عنوان مستعمره ی کشور های اندونزی، امپراطوری سری ویجایا،هند شرقی و انگلیس بوده است.همچنین در سال ۱۹۴۲ توسط ژاپن استعمار شد و بعدها دوباره قدرت دست انگلیس رسید و در آخر در سال ۱۹۶۵ به استقلال رسید.امروزه این کشور و مردمش را به عنوان  یک کشور مرفه می دانند و در آن نیز تعداد ۶۹ فراری جدید در سال ۲۰۱۳ ثبت شده است.

حتما کلیک کنید  تصویر جاسوسی:لامبورگینی اوراکانSV
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...