مرسدس بنز S کلاس نسخه کابریولت

مرسدس بنز S کلاس نسخه کابریولت

مرسدس بنز S کلاس کابریولتبا توجه به اینکه کابریولت کلاس S آینده دقیقا هیچ چیزی را از صف تولید مرسدس پیاده نخواهد کرد اما این شرکت از آزادی های غیر معمول در طراحی این خودرو استفاده کرده است . یکی از بارزترین آنها نشت یک طرح دقیق است که مدل و طرح داخلی و خارجی را نشان میدهد.
با توجه به فروش سال بعد ، کابریولت کلاس S اولین S قابل تغییر از زمان ۱۹۷۱ بوده و با تمام موتور های معمول کلاس S ، تمام چرخ و دیفرانسیل عقب خودرو موجود است .این خودرو همچنین ششمین نوع از نسل فعلی کلاس S است .کابریولت به سدان (W222) ، سدان (V222) ، مرسدس مایباخ (X222) و کوپه (C217) خواهد پیوست .طرح نشان میدهد که این خودرو بیشتر زیبایی خود را با کوپه به اشتراک خواهد گذاشت.
این ها شامل شیب،هود نیمه تاشو و چمفر در عقب خودروست . ماشین های روباز درارای قابلیتهایی همچون یک مجموعه ی تقویت ستون A هستند تا از خودرو در تصادفات محافظت کند. کنسول مرکزی بین سرنشینان جلویی و محفظه ی عقبی جریان داشته و دارای داشبورد بسیار زیبای کوپه ی کلاس S است .
کلاس W222 S در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و مرسدس بیش از ۱۰۰۰۰۰ مورد از آنها را سال گذشته دریافت کرد. شایعاتی در مورد اینکه این خودرو ممکن است برای اولین بار در چین به نمایش گذاشته شود وجود دارد . اما خریدارن مشتاق دیدن این خودرو هستند بنابراین ممکن است ماه آینده در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش گذاشته شود.

مرسدس بنز

حتما کلیک کنید  پورش 918 Spyder اینبار سریعتر از همیشه
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...