مرسدس بنز GLE کوپه تیونینگ Lumma

مرسدس بنز GLE کوپه تیونینگ Lumma

لوما دیزاین (Lumma) ، کیت بدنه ی زیبای خود را برای مرسدس بنز GLE کوپه به پیش نمایش گذاشته است که قرار است قبل از نمایشگاه خودوری IAA فرانکفورت در ماه بعد رونمایی شود. این خودرو لوما CLR G800 نام گرفته و شامل اصلاحات متعدد ظاهری و آیرودینامیکی است . به عنوان مثال ، جلوی خودرو به طور کامل بازسازی شده و در حال حاضر دارای یک سپر سفارشی ، اسپلیتر جدید پایینی ، پنجره مشبک جلویی تجدید نظر شده و ورودی هوای متفاوت است.

مرسدس بنز GLE کوپه

همچنین جلوی کیت لوما CLR G800 شامل یک کاپوت جسورانه و گلگیرهای چرخهای جلویی با قوس بزرگ است . در کناره های خودرو نیز یک مجموعه ی سفارشی از چرخهایی به اندازه ی ۲۴ در ۱۰٫۵ در جلو و ۲۴ در ۱۳ در عقب می باشد . همچنین عقب خودرو یک دیفیوزر جسورانه و چشم نواز ، لوله های اگزوز چهارگانه و اسپویلر درب صندوق سفارشی نصب شده است . قوس گلگیرهای عقب همانند گلگیر جلو بزرگ است.

مرسدس بنز GLE کوپه

همچنین به عنوان بخشی از رونمایی جهانی خودرو ، لوما کیت ارتقا یافته ی خود برای مرسدس Mercedes-AMG GLE63 AMG S را به نمایش خواهد گذاشت . این خودرو قدرت خود را از یک موتور توربوی دوقلوی ۵٫۵ لیتری V8 گرفته و دارای قدرتی برابر ۵۸۵ تا ۶۵۰ اسب بخار می باشد . همچنین اصلاحات و تغییرات داخلی نیز در آن ایجاد شده است.

  • Mercedes-AMG GLE 63 Coupe by Lumma Design (3)
  • Mercedes-AMG GLE 63 Coupe by Lumma Design (4)
حتما کلیک کنید  آئودی RS5 DTM در نمایشگاه ژنو 2014
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه