خودروی جیمزباند جگوار C-X75

خودروی جیمزباند جگوار C-X75

نمایشگاه iaa فرانکفورت جایی که اکثر کمپانی ها نسبت به معرفی مدل های کانسپت خود و یا نمونه های نمایشی اقدام کردند.امروز جگوار از خودرویی که قرار است در آینده به عنوان خودروی جیمز باند باشد را به نمایش عموم درآورد.جگوار C-X75 که برای اولین بار با رنگ نارنجی سوخته به نمایش گذاشته شده است که باعث جلب توجه بیشتری می شود.

jaguar-007-concept-car-4

جگوار C-X75 پس از طراحی بلافاصله به مرحله تولید رسید و حالا از این مدل ۵ نسخه ی آزمایشی ساخته شده است پیشرانه این مدل در سال ۲۰۱۳ یک موتور ۱٫۶ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ و سوپر شارژ که دور موتور آن به ۱۰٫۳۰۰ دور دقیقه میرسد و می تواند ۵۰۰ اسب بخار نیرو تولید کند.

jaguar-007-concept-car-5

در کنار موتور بنزینی خود از دو موتور الکتریکی به همراه دو باتری ۶۵۰ ولتی که می تواند به تنهایی ۳۹۰ اسب بخار نیرو تولید نماید استفاده شده است که در ترکیب موتور بنزینی و الکتریکی قدرت جگوار C-X75 تقریبا به ۹۰۰ اسب بخار می رسد.

jaguar-007-concept-car-6

جگوار C-X75 یکی از سریع ترین هایپر کارهای سه نفره است که مثل پورشه ۹۱۸ و مکلارن p1 نیز به صورت ترکیبی از موتور الکتریکی و بنزینی است،اما تنها سوپر اسپرتی است که فقط برای نمایش در یک فیلم تولید شده است.

  • jaguar-007-concept-car-1
  • jaguar-007-concept-car-2
  • jaguar-007-concept-car-3
حتما کلیک کنید  بررسی فورد GT جدید 2017 به همراه کلیپ
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط2 دیدگاه