فرزندان هنسی در نمایشگاه سما 2015

فرزندان هنسی در نمایشگاه سما 2015

در نمایش امسال SEMA 2015 هنسی نمایش قابل قبولی داشت و علاوه بر معرفی  Hennessey Venom GT مدل 2016 یک نسخه از فورد موستانگ کانورتیبل با پکیج 750 اسب بخاری را نیز روانه اوردگاه SEMA 2015 کرد.

نسخه جدید هنسی ونوم GT که با رنگ زرد قناری ارائه شده قادر خواهد بود که 1471 اسب بخار توان تولید کند،البته وزن این هایپر کار کمی بالاست و نزدیک به 2000 کیلوگرم است اما جان هنسی معتقد است که سنگینی این خودروی الکتریکی به دلیل باطری های نسل حاضر است و با جایگزین کردن ان ها با باطری های نسل اینده که بسیار سبکتر خواهند بود مشکل سنگینی این خودرو نیز رفع میشود و این اینده دور از دسترس نخواهد بود.

هنسی ونوم
هنسی ونوم

اما دیگر دست اورد هنسی که در SEMA 2015 به نمایش گذاشته شد فورد موستانگ کانورتیبل 750 اسب بخاری زرد رنگ بود که با موتور v8 پنج لیتری خود توجه همه را به خود جلب کرده بود.در حالی که موتور فورد موستانگ جی تی یک موتور تنفس طبیعی است ،هنسی از یک سوپرشارژر برای موتورش استفاده کرده است که توان و سرعت موتور را افزایش میدهد،سرعت این موستانگ تا 320 کیلومتر بر ساعت نیز بالا میرود.

فورد موستانگ جی تی هنسی
فورد موستانگ جی تی هنسی

در بدنه این خودروی هنسی از کیت آیروکربن هنسی استفاده شده است،این پکیج شامل اسپلیتر جلوی جدید،رکاب های جانبی اضافه ،یک اسپویلر کوچک صندوق عقب که بار رنگ دیفیوزر عقب همسانگردی خوبی دارد را شامل میشود.

  • hennessey-5
  • hennessey-2
  • hennessey-3
  • hennessey-4
حتما کلیک کنید  خانه متحرک 40 میلیون دلاری
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط