سریعترین خودوری آفرود جهان Zarooq SandRacer

سریعترین خودوری آفرود جهان Zarooq SandRacer

کمپانی زاروق موتور به تازگی از مدل Zarooq SandRacer را پرده برداشته است. زاروق sander طوری ساخته و توسعه یافته است که یکی از سریعترین خودروهای آفرود مسابقه ای در شن و ماسه باشد،همچنین این مدل نیز می تواند  توسط  مالک در جاده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

Zarooq-SandRacer14

Zarooq SandRacer نیز مثل لایکن توسط طراح معروف Anthony Jannarelly طراحی شده است.در حال حاضر برای زاروق یک شاسی و موتور در نظر گرفته شده است که این خودرو را آماده ی تولید می کند،و سپس بعد از تولید از خبرنگاران و ژورنالیست های معروف برای بررسی این خودرو در اوایل سال 2016 میلادی دعوت به عمل می آید.

Zarooq-SandRacer15

طبق اطلاعات بدست آماده زاروق توسط یک پیشرانه ی 3.5 لیتری شش سیلندر تامین می شود.قدرت خروجی این موتور 304 اسب بخار می باشد که در کنار آن نیز قدرت های 400 و 500 اسب بخاری نیز در نظر گرفته شده است.گشتاورد مدل استاندارد 371 نیوتن بر متر در دور 6600 می باشد.Zarooq SandRacer دارای یک گیربکس شش سرعته  خودکار و دو دیفرانسیل می باشد.

Zarooq-SandRacer16

بر روی کنار شاسی زاروق،دامپر با کمک فنر نصب شده است که به صورت یک مثلث در عقب به یکدیگر وصل شده اند.همچنین سیستم تعلیق وگیربکس آن ارتقا یافته است.در ساخت بدنه ی این خودرو از فایبرگلاس استفاده میشود،البته در صورت خواستن مالک می تواند از فیبرکربن استفاده شود.

Zarooq-SandRacer1

در داخل زاروق نیز از کامپوزیت به همراه پارچه ی دست دوز برای صندلی ها و نمایشگر LCD مولتی مدیا و صندلی راحتی اختیاری و نگه دارنده ی سر استفاده شده است.چراغ های جلو LED،فرمان دارای حالت دنده برای جلوگیری از لیز خردن دست و … در این خودروی عربی به کاربده شده،قیمت نهایی محصول هنوز اعلام نشده است.

468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...