تجربه رانندگی با Koenigsegg Regera

تجربه رانندگی با Koenigsegg Regera

شاید در نگاه اول به کویینگ زگ دریافت که که رگرا به خوبی و مطابق خواسته های مد نظر کمپانی به صورت واقعی اعمال شده است اما،از دیدگاه من رگرا حداقل توانسته ۸۰ درصد از پتانسیل در نظر گرقته شده برای آن را بر روی این ماشین انجام دهد.

Koenigsegg-Regera-5

اول از همه من یک چیزی را برای شما مشخص می کنم: به طور یقین کوییینگ زگ رگرا از لحاظ عملکرد و قدرت کاملا گیج کننده است.همچنین این ماشین از لحاظ قدرت و عملکرد ورانندگی با دیگر هایپر کار ها و سوپر اسپرت ها بسیار تفاوت داشت.فراموش نکنید که موتور بنزینی این خودرو به همراه موتور الکتریکی آن می تواند قدرت باور نکردنی ۱۵۰۰ اسب بخار یا ۱٫۱۱ مگا وات به صورت ترکیبی تولید نماید.

Koenigsegg-Regera-8

یکی از چشمگیر ترین چیزی که در این ماشین عمل شده این است که می تواند ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت خروجی را به چرخ های خود با سطح بالای عملکرد انتقال دهد.

اجزای سیستم نیروی محرکه ی آن فوق العاده یکپارچه و بدون ایراد عمل کرده و شما همیشه احساس آماده بودن تمام قدرت را برای گرفتن پاسخ از ماشین دریافت می کنید.

هندلینگ خوب آن باعث ایجاد احساس اعتماد به نفس بالا می شود.یکی از نکات جالب در Koenigsegg Regera این است که احساس  ثقل و گرانش کمتری را نسبت به آگرا می کنید.این تغییرات کم نیز از کیفیت سواری آن نکاسته است.

Koenigsegg-Regera-3

یکی از نگرانی های من عدم احساس گیربکس در این ماشین است که موجب می شود گاهی شما فکر کنید تا اصلا در این ماشین گیربکس وجود ندارد.در کل این ماشین یکی از خودروهای دوست داشتنی من می باشد که می توان در استفاده ی روزمره،سفر های طولانی و حتی پیست های مسابقه استفاده کرد و لذت برد.

  • Koenigsegg-Regera-12
  • Koenigsegg-Regera-11
حتما کلیک کنید  شاهکار هیبریدی کویئینگ زگ،رگرا

رگرا به عنوان یک سوپر اسپرتی که می توان از آن در تمام حالات و خواسته های مورد نیاز یک راننده انتظار دارد براورده کند و نوع مهندسی به کار رفته در آن دوست دارم و می توان گفت یکی از شاهکارهای مهندسی هایپر کارها دانست.

  • Koenigsegg-Regera-9
  • Koenigsegg-Regera-7
  • Koenigsegg-Regera-6
  • Koenigsegg-Regera-4
  • Koenigsegg-Regera-1
  • Koenigsegg-Regera-2

این مطلب صرفا تجربه وترجمه ی یکی از تست درایور های سایت های امریکایی در باره ی رگرا بوده است.

468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط2 دیدگاه