دانلود رایگان نرم افزار GDS 2016 هیوندای

دانلود رایگان نرم افزار GDS 2016 هیوندای

نرم افزار تخصصی و حرفه ای GDS که مخفف عبارت Global Diagnostic System است، برای تعمیرکاران خودروهای هیوندای و کیا ساخته و تهیه شده است که براحتی بتوانند عیب یابی و تعمیرات خودروهای هیوندای و کیا را انجام بدهند. این نرم افزار شامل اطلاعات فنی ، نقشه های الکترونیکی و کلی اطلاعات دیگر راجع به خودروهای هیوندای و کیا تا سال ۲۰۱۶ می باشد. نرم افزار GDS به دستگاه دیاگ تخصصی کیا و هیوندای متصل می شود و قادرست کارهایی از قبیل خواندن و پاک کردن کدهای خطا ، پروگرام کردم ECU ، تعریف ریموت جدید و… را انجام دهد.

نرم افزار GDS 2016

ویژگی های نرم افزار GDS :

 1. خواندن و پاک کردن کدهای خطا
 2. خواندن پارامترهای اجزای مختلف خودرو مانند دور موتور، موقعیت دریچه گاز، دمای موتور، دمای گیربکس و…
 3. پروگرام کردن ECU ( برای استفاده از این قابلیت باید اکانت GSW داشته باشید)
 4. تعریف ریموت جدید
 5. نقشه های الکترونیکی همه خودروها تا سال ۲۰۱۶
 6. اطلاعات فنی همه قطعات خودرو و توضیح عملکرد آنها
 7. عیب یابی خودرو از طریق خطاهای خوانده شده
 8. و…

توجه : مهم

 1. برای نصب جدیدترین نسخه نرم افزار GDS هیوندای ابتدا باید نسخه ۲۰۱۰ آن را بر روی سیستم نصب و سپس اقدام به نصب جدیدترین بروزرسانی GDS که فعلا نسخه ۲۰۱۶ آن منتشر شده است، کنید.
 2. این نرم افزار تست شده است و روی همه نسخه های ویندوز قابل اجرا است. (بنده شخصا این نرم افزار را روی ویندوز ۸٫۱ نصب کردم)
 3. به زودی آموزش نصب در سایت گذاشته می شود اما چنانچه در نصب نرم افزار دچار مشکل شدید و یا نمی توانید نصب کنید ، با دریافت هزینه نصب،  از طریق نرم افزار TeamViewer نصب میکنم. (ابتدا این نرم افزار را از اینجا دانلود کنید)
 4. لینک های دانلود سرعت بالا و مستقیم و با قابلیت Resume هستند. (قابلیت Resume یعنی اینکه شما ۵۰ درصد فایل دانلود کردید بعد دانلود قطع میکنید و فردا ادامه ۵۰ درصد را شروع میکنید)
 5. برای اینکه بتوانید راحت تر نرم افزار را دانلود کنید و بدون اینکه فایل های نرم افزار هنگام دانلود خراب شوند و در اکسترکت (خارج سازی ار حالت فشرده) نرم افزار دچار مشکل نشوید ، نرم افزار را فشرده و به بخش های (پارت های) یک گیگابایتی تبدیل کرده ایم.
 6. حتما آخرین نسخه نرم افزار اینترنت دانلود منیجر (IDM) را از اینجا (کلیک کنید) دانلود کنید.
 7. اگر قادر به دانلود نرم افزار نیستید میتوانیم این نرم افزار بر روی هارد ارسال کنیم. (تماس بگیرید)
حتما کلیک کنید  هیوندای جنسیس 2015 با ایمن ترین خودرو در استرالیا

 

لینک دانلود بزودی گذاشته می شود…

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط14 دیدگاه