کن بلاک (قسمت هشتم)

کن بلاک (قسمت هشتم)

دانلود قسمت هشتم از سری کلیپ های نمایشی کن بلاک

اسمش با هیجان گره خورده. شاید بهتر باشد بگوییم خود هیجان است. به همین خاطر می بینید که در سن 47 سالگی آثاری از پیر شدن در چهره اش پیدا نیست. حتی بهترین رانندگان رالی هم هنگامی که در صندلی کناری فورد فیستای کن می نشینند احساس ترس خاصی دارند.اما خود او با آرامش و لبخند همیشگی اش حرکات جدیدی ابدا می کند که کار هر بز نیست خرمن کوفتن! شاید هر کسی از پیشینه و زندگی کاری او خبر نداشته باشد و فقط ویدیو های او را دیده باشد. پس خواندن این مطلب را به کسانی که مشکل قلبی ندارند پیشنهاد می کنیم.

کن بلاک قسمت هشت

آقای کن بلاک متولد 1967 در لانگ بیچ کالیفرنیا در آمریکا است. علاقه زیاد به سرعت و هیجان از کودکی در خون کن وجود داشت و او تقریبا کل این استعداد را در سال 2004 شکوفا کرد و به اوج خود رساند. با عناوینی مانند هفدهمین فرد پرنفوذ در مجله کسب و کار ورزشی و یکی از پنجاه فرد سریع در مجله کمپانی سریع fast company magazine)). اما برای فهمیدن این که کسب و کار قوی از کجا و چه زمانی شروع شده باید به سال 1993 برگردیم. زمانی که damon way و ken block بعد از دو ملاقاتی که در طول کلاس های کالج داشتند تصمیم به تاسیس برندی برای فروش لباس هایی که با طراحی آن دو به وجود آمده بود ، کردند. در ابتدای کار از لباس های ورزشی eightball ، اسنوبورد های درجه یک ، لباس های droors و حتی از مجله ای به نام بلانت رونمایی کردند. آخرین بمب طراحی آن دو کفش های DC بود که در اواخر 1993 به عموم عرضه شد که در حال حاضر یکی از برند های پرفروش کفش در دنیا و حتی در کشور ما است. دو جوان که تازه کسب و کار خود را شروع کردند. آیا موفق خواهند شد؟ آن ها جواب سوال خود را در سال 1995 ، یعنی درست بعد از دوسال پس از شروع کار دریافتند. از پنج راهی که آن ها اختراع کرده بودند مبلغ هنگفتی درست معادل 7 میلیون دلار به عمل آمده بود و این یعنی موفقیت محض.

حتما کلیک کنید  دانلود فیلم مسابقه موتو جی پی ایتالیا 2015

کن بلاک

حالا آقای بلاک جوان معروف شده و به عنوان یک میلیونر می تواند هرکاری انجام دهد. او قراردادی با شرکت monster energy که تولید کننده نوشابه های انرژی زا بود ، بست و باعث ترکیب دو عنصر هیجان انگیز و ایجاد یک بمب فوق مخرب شد. او با این حرکت وارد تیم رالی بین اللملی مانستر شد و از قبل نیز به عنوان یکی از ابدا کنندگان برند DC شناخته می شد. به همین خاطر است که اغلب او با این دو برند یادآوری می شود.

جهت مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیلک کنید…

کن بلاک قسمت هفتم

کن بلاک قسمت ششم

کن بلاک و نیمار

کن بلاک و همیلتون

بهترین دریفت های کن بلاک

468×60 content ad

درباره نویسنده

@veneno_ir کانال رسمی وب سایت وننو در اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...