دانلود فیلم مسابقات موتوجی پی ۲۰۱۶ مرحله اول قطر

دانلود فیلم مسابقات موتوجی پی ۲۰۱۶ مرحله اول قطر

مسابقات فصل ۲۰۱۶ موتوجی پی روز یکشنبه یک فروردین ۱۳۹۵ با رقابتهای جایزه بزرگ قطر آغاز شد و طی آن خورخه لورنزو به مقام قهرمانی رسید.

موتوجی پی قطر ۲۰۱۶

این موتورسوار اسپانیایی تیم یاماها که در مسابقه تعیین خط این رقابتها هم بهترین زمان را به دست آورده بود، با ثبت زمان ۴۲ دقیقه و ۲۸ ثانیه و ۴۵۲ هزارم ثانیه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

موتوجی پی قطر ۲۰۱۶

آندرئا دویتسیوزو با ۵ امتیاز اختلاف در رده دوم ایستاد. این موتور سوار ایتالیایی تیم دوکاتی حدود ۲ ثانیه بعد از لورنزو از خط پایان عبور کرد. این درحالی بود که هم تیمی و هموطنش آندرئا یانونه، زمین خورد و مسابقه را نیمه کاره رها کرد.

موتوجی پی قطر ۲۰۱۶

مارک مارکز موتورسوار اسپانیایی تیم هوندا سوم شد و این در حالی بود که والنتینو رُسی که به تازگی با یاماها تمدید کرده از رفتن روی سکو بازماند و با کسب ۱۳ امتیاز، به مقام چهارمی رضایت داد.

موتوجی پی قطر ۲۰۱۶

رُسی با یاماها تمدید کرد

فصل پیش، والنتینو رُسی برای کسب دهمین عنوان قهرمانیش تا لحظات آخر جنگید. روزهای آسانی نبود و حتی شایعاتی مبنی بر امکان کنار کشیدن قریب الوقوع او از رقابتهای حرفه ای مطرح شد. اما او درست پیش از آغاز رقابتهای این فصل، دو سال دیگر با یاماها تمدید کرد و به شایعات خاتمه داد.

موتوجی پی قطر ۲۰۱۶

به نظر می رسد این موتورسوار ۳۷ ساله ایتالیایی، دوران ورزش حرفه ای خود را با این تیم ژاپنی به پایان برساند. او در سال ۱۹۹۶ برای نخستین بار در رده ۱۲۵ سی سی قهرمان دنیا شد و در مسابقات موتوجی پی ، ۸ مرتبه دیگر این عنوان را به دست آورد. آخرین قهرمانی او به تابستان گذشته و رقابتهای جایزه بزرگ بریتانیا باز می گردد.

۵۳ عنوان از مجموع ۸۶ عنوان والنتینو رُسی، از زمانی به دست آمده که عضو تیم یاماها شده است.

نمونه کیفیت ۱۰۸۰p نمونه کیفیت SD لینک های رایگان و پرسرعت فیلم مسابقات moto2,moto3,motoGP با دو کیفیت
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه