کلیپی از قسمت اول برنامه The Grand Tour جرمی

کلیپی از قسمت اول برنامه The Grand Tour جرمی

بعد از جدایی جرمی از تاپ گیر بیشتر علاقه مندان برنامه ماشینی منتظر شوی  جدیدی بودند که هرسه مجری معروف برنامه تاپ گیر در آن حضور داشته باشند تا اینکه سرنوشتشان به آمازون و سرویس پخش آنلاین آن رقم خورد.آمازون نیز که با اسقبال فراوان از این سه مجری محبوب تقریبا بودجه ای نامحدود در اختیار آن ها قرار داده است تا بدون هیج مشکلی به ساخت برنامه ی مد نظر خود بپردازند.

the grand tour.veneno.ir

نام برنامه نیز به خاطر اینکه هر قسمت در یک کشور و در یک چادر یزرگ در قالب تور بین مردم برگذار میشود به نام The Grand Tour انتخاب شده است.

از طرفی دیگر برنامه ی تاپ گیر چندان مورد اسقبال قرارنگرفته و از بینندگان آن همین طور کاسته می شود،به طوری که انگار همه منتظر بازگشت جرمی و هموند و جیمز می باشند تا با تماشای یک برنامه پر از انرژی و شوخی لذت دوباره ماشین بازی را ببرند.

the grand tour2

حال پس از تمام این اتفاق ها برای برنامه تاپ گیر و جرمی ،امروز برای شما بخشی از قسمت اول برنامه  The Grand Tour که از پرده ی سینما ضبط شده است به عبارتی فیلم لو رفته از قسمت اول می باشد را قرار دادیم.در این بخش جرمی سوار بر پورشه ۹۱۱ که همراه با حالت تمسخر نام ۹۱۱ را دارد،جیمز می با بنز AMG GT که در شروع حالت درب های ساده بنز را که دیگر شبیه به  SLS همانند عقاب باز نمی شود را مورد تمسخر قرار می دهد و هموند شورلت کوروت آمریکایی را انتخاب می کند و…

حتما کلیک کنید  درگ زیبای Lamborghini Murcielago و Nissan GT-R

the grand tour

پیشنهاد میکنم حتما کلیپ را نگاه کنید تا تفاوت بین تاپ گیر جدید و تور بزرگ جرمی را متوجه بشید.

 

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط

5 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (الزامی) زمان شما برای پاسخگویی به این معادله امنیتی تمام شده است. لفطا مجددا معادله جدید را لود کنید با کلیک بر روی فلش دایره ای شکل