مکلارنF1 باری دیگر با نام”HYPER GT”در سال 2018 متولد می شود

مکلارنF1 باری دیگر با نام”HYPER GT”در سال 2018 متولد می شود

جانشین مکلارن اف ۱ با چینش سه صندلی , درهای دوسطحی و قدرتی بیش از ۷۰۰ اسب بخار توسط مهندسان و تولید کننده  بریتانیایی بر اساس گزارش  تازه منتشر شده  ,در حال توسعه است.

mclaren-f1-2016-bsy-autocar-759

هایپر کار جدید اشاره ای به پشینیان  ست , همچون HYPER GT, که توسط بخش ویژه عملیات مکلارن ساخته خواهد شد و به نظر می رسد که سریعترین  خودرو GT ساخته شده , خواهد بود. با درنظر نگرفتن مکلارن P1 به عنوان سریعترین خودرو کمپانی, این خودرو جدید می تواند یک پیشنهاد خوب از ترکیب سرعت,لوکس و راحتی باشد.

mclaren-f1-2016-bsy-autocar-760

راحتی در این خودروی سه سرنشین اولویت دارد, بنابراین شاسی کنترل پذیر مکلارن برای ایجاد راحتی در سواری تقویت خواهد شد. همچنین فضای داخلی  همچون خودروهای جاده ای قبلی مکلارن سفارشی و دارای تجهیزات خواهد شد.

mclaren-f1-2016-bsy-autocar-761

کلیه فضای داخلی بطور ماهرانه ای با طراحی اختصاصی ( F1-esque design cues) ارایه خواهد شد. طراحان داخلی بر این موضوع پافشاری دارند که HYPER GT  نباید دنباله روی کورکورانه از خودروی فرمول ۱ باشد, اگرچه ویژگی هایش بسیار مطابق با طراحی مدرن روز است. ساختار بدنه از نوع فیبر کربن مدل P1 خواهد بود که بوسیله ی همگام سازی با صندلی مرکزی راننده مدیریت شده است.

انتظار داریم که این خودرو قبل از سال ۲۰۲۰ رونمایی شود.

نویسنده:مجتبی فارسی

منبع

حتما کلیک کنید  تیزر مکلارن 675LT
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...