کونیگ زگ Agera RS ‘Naraya’ –کربن با سایه رنگ آبی و طلایی !

کونیگ زگ Agera RS ‘Naraya’ –کربن با سایه رنگ آبی و طلایی !

آخرین مدل کونیگ زگ Agera RS , با شماره شاسی اختصاصی #127 به نام ‘Naraya’ مزین شده است که منحصرا متعلق به راننده سری مسابقات Blancpain GT , Pasin Lathouras است. مدل های  کونیگ زگ Agera RS بیشتر و بیشتر تحویل داده می شوند و در حال تبدیل شدن به موفق ترین مدل کونیگ زگ هستند, البته شما هم انتظاری کمتر از این نخواهید داشت! رونمایی Naraya همانند تحویل مدل دیگر یعنی Agera XS #128 خواهد بود که رسما در هفته خودروی Monterey 2016 اتفاق افتاد.

koenigsegg-agera-rs-naraya-5

Naraya آغاز به کار رسمی خود را در سالن Prive مورخ 1 سپتامبر 2016 شروع خواهد کرد, و به جرگه ی آخرین مدل Agera R مانند پروژه بد نام BHP Project Koenigsegg One:1 خواهد پیوست.

koenigsegg-agera-rs-naraya-4

این Agera RS ویژه با رنگ کربن آبی و لایه های طلایی 24 عیار در سرتاسر بدنه, مزین خواهد شد. آماده سازی و کامل شدن لایه های طلا توسط هنرمند نامی ایتالیایی, Ettore ‘Blaster’ Callegaro , دو هفته به طول انجامیده است. همانند ساخت کابین فیبر کربنی با رنگ آبی شفاف سایه دار که تکمیل شده است, ساخت اولین کونیگ زگ که مجبور به ایجاد رنگی یکسان در خارج و کابین فیبر کربنی شده است, انجام می پذیرد. رنگ و لعاب آبی تنها به خارج خودرو ختم نمی شود بلکه به درون خودرو کشیده خواهد شد, جایی که پوشش آلکانترا آبی و نگاره های طلایی به وسعت به کار رفته اند.

همانند دیگر مدل های Agera RS , Naraya توسط پیشرانه توربوی دوقلوی V8 کونیگ زگ, که 1160 اسب بخار و 1280 نیوتون متر گشتاور تولید می کند, طراحی گشته است. قدرت توسط یک گیربکس 7 سرعته CIMA , به چرخ های پشتین منتقل می شود.

حتما کلیک کنید  الفا رومئو 4C Spider Concept در نمایشگاه ژنو 2014

فهرست کونیگ زگ را برای دیدن کامل پیشینه ی شاسی های مدل های Agera RS وارسی نمایید.

منبع: GTSPIRIT.COM

  • koenigsegg-agera-rs-naraya-3
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-2
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-1-e1472551389318
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-6
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-7
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-9
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-10
  • koenigsegg-agera-rs-naraya-8
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبط2 دیدگاه