دانلود بزرگترین درگ بین خودروهای سوپر اسپرت شهری

دانلود بزرگترین درگ بین خودروهای سوپر اسپرت شهری

دانلود کلیپ بزرگترین درگ بین خودروهای سوپراسپرت شهری

2016-best-drivers-car-contenders-and-finalists-front-wheels

هرسال مجله معتبر و معروف موتور ترند به انتخاب بهترین خودروی سال می پردازد. امسال نیز همچون قبل از بین یازده خودرو یعنی آستون مارتین ونتیج v12 با قدرت ۵۶۵ اسب بخار، شورولت کامارو ۱٫le با ۴۵۵ اسب بخار قدرت، فورد ماستانگ gt350 R با ۵۲۶ اسب بخار، بی ام و M4GTS با ۴۹۳ اسب بخار، دوج وایپر acr با ۶۴۵ اسب بخار، پورشه ۹۱۱ کاررا s با ۴۲۰ اسب بخار، جگوار f type svr با ۵۷۵ اسب بخار، مرسدس بنز AMG GTS با ۵۰۳ اسب بخار قدرت، نیسان GTR نسخه ی پرمیوم با ۵۶۵ اسب بخار،  آئودی r8 plus با پیشرانه اوراکان و ۶۰۲ اسب بخار، آکورا nsx با ۵۷۳ اسب بخار قدرت، مکلارن ۵۷۰ s با ۵۶۲ اسب بخار قدرت در رقابت بزرگ حضور دارند.

2016-best-drivers-car-contenders-and-finalists-lineup

پس از ثبت تایم لپس های هر ماشین،که با سریع تر بودن دوج وایپر در پیست به پایان رسید.اما آن ها به بررسی روحیه رانندگی و صدای هر خودرو پرداختند که در پایان فینال با حضور سه خودروی مکلارن، فورد ماستانگ و پورشه ۹۱۱ کاررا s، ماشین انگلیسی مکلارن را به عنوان بهترین خودروی سال انتخاب کردند.

2016-best-drivers-car-contenders-and-finalists-front-three-quarters

حالا پس از پایان انتخاب خودروی برتر سال ۲۰۱۶ درگ بین این یازده خودروبرگذار کردند.برای فهمیدن،اینکه کدام یک  از یازده خودرو ُسریعتر از خط رد می شود شما را به دیدن درگ دعوت می کنم…

the-worlds-greatest-drag-race-6-e1474643865997

 

حتما کلیک کنید  دانلود فصل 17 مستند تاپ گیر زبان اصلی

 

468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبط