هوندا Civic Type R 2017 در نمایشگاه پاریس نمایان شد

هوندا Civic Type R 2017 در نمایشگاه پاریس نمایان شد

نسخه آزمایشی هوندا سیویک Type R در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ رونمایی گردید. این مدل همچون نقاشی کشیدن هوندا در ازدحام جمعیت سالن نمایشگاه خواهد بود. مدل جدید هوندا سیویک Type R یک پیش نمایش نزدیک به تولید است که، شبیه به آنچه نسل بعدی هاچبک های هونداست، زمانی که در سال ۲۰۱۷ برای فروش آماده گردند و براساس مدل کاملا جدید هوندا سیویک هاچبک است که، در نمایشگاه شروع به کار کرده است.

78931_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris_1
مدیر طراح Daisuke Tsutamori اینگونه بیان کرده است که :”این مدل دنباله رو عملکرد پایانیست – به همین دلیل به این شکل طراحی شده است. شما در جاده ها خواهید توانست، انتظار خودرویی مشابه با آنچه در نمایشگاه است، داشته باشید.”
هوندا تلاش نموده است تا مدل های جدید هاچبک را با طراحی ظریف و بلوغ کامل برمبنای جذابیت بیشتر گسترش دهد تا آنها را به روندی متفاوت جایگزین مدل های قبلی سازد.

screen_shot_2016-09-29_at_06-29-42
این مدل جدید با بال عقب بزرگ، سپر نرم پیشین و دیفیوزر بزرگ، به این معناست که خودروی جاده ایکه ساخته خواهد شد، مطابق با این مدل، به این عجیب و غریبی نخواهد بود. این رنگ سیاه دودی و طراحی جدید سپر، خشونت بیشتری نسب به مدل استاندارد خواهد داشت.
همچنین مدل آزمایشی این خودرو حین آزمایش طی جاسوسی هایی، در پیست نوربرگ رینگ آلمان با باله ای بزرگ دیده شده است. با وجود گزارش قبلی، به نظر نمی رسد که این مدل در دست تولید انبوه باشد. در واقع انتظار رنگ و بوی “کاربردی بودن” می رود. درواقع Tsutamori اینگونه گفته است که : هدف این مدل، جنگیدن بر سر رکورد خواهد بود.

حتما کلیک کنید  دوج چلنجر اسکات پک 2015

screen_shot_2016-09-29_at_06-29-52
طراحی رنگ قرمز برند هوندا، نشانه ای از جزییات قرمز رنگ در سپر خودرو، طراحی آرشه های چرخ ها و ورودی های بزرگ مکش هوا را یادآوری می کند، اما استایل خودرو در رویارویی با مدل فعلی، کمی خویشتن دار است.
همچنین مهندسان حواس خود را به پیشرانه معطوف داشته اند. طبق دیده های مجله، پیشرانه یک مدل ۲٫۰ لیتری و چهار سیلندر توربو شارژر است که می توان نیروی ۳۴۰ اسب بخاری (مدل کنونی ۳۰۶ اسب بخار) و گشتاوری ۴۵۰ نیوتون متری (مدل فعلی ۴۰۰ نیوتون متر) را برای آن،پیش بینی کرد که صفر تا صد کیلومتربر ساعت را حدود ۵ ثانیه رقم خواهد زد – ۰٫۷ ثانیه بهتر از مدل در دسترس.

78932_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris_1
با وجود چشم پوشی از قدرت، هوندا از سیستم چرخ های متحرک جلو و جعبه دنده ی شش سرعته ی دستی استفاده می کند که Type R را به وضوح به محدودیت اجرایی سوق می دهد، فولکس Golf GTI Clubsport دو سرنشین به قوی ترین هاچبک با سیستم چرخ های جلوی متحرک بدل می گردد – و هوندا برای بازپس گیری رکورد نوربرگ رینگ در مقابل این هاچبک رقیب، با این سیستم چرخ ها، تلاش خواهد نمود.
شکل جدید بدنه، نوید کاربردی بودن بیشتری را خواهد داد. هوندا سیویک Type R جدید، حدود ۳۰ میلی متر پهن تر، ۲۰ میلی متر کوتاه تر و ۱۳۰میلی متر کشیده تر از نسخه ی کنونی گشته است. مدل جدید در کنار مدل استاندارد در کارخانه های هوندا، واقع در  Swindonو Wiltshire، از نیمه ی دوم سال آینده شروع به ساختن خواهند شد.

 • 78930_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris_1
 • 1mdh14490_0
 • 78925_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris
 • 78926_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris
 • 78929_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris_1
 • 78928_new_civic_type_r_prototype_breaks_cover_in_paris
 • 1mdh14482
 • 1mdh14476
 • 1mdh14469
 • 1mdh14464
 • 1mdh14463_0
حتما کلیک کنید  هوندا Acura NSX GT3 در راه فیا

منبع:
http://www.autoexpress.co.uk/honda/civic/96563/new-2017-honda-civic-type-r-revs-up-in-paris-show

468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...