اختصاصی پاریس 2016; خودروی رالی جدید تویوتا، سریعترین تویوتا Yaris درنمایشگاه پاریس

اختصاصی پاریس 2016; خودروی رالی جدید تویوتا، سریعترین تویوتا Yaris درنمایشگاه پاریس

تویوتا خودروی مخصوص مسابقات رالی خود در را، که با همکاری مایکروسافت، برای مسابقات WRC 2017 آماده می شودا، درنمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ تویوتا Yaris ویژه wrc را معرفی کرد.

کمپانی تویوتا به طور رسمی این خودرو که اولین مدل رالی تویوتا Yaris است را برای نخستین بار در موتورشوی پاریس، معرفی کرد. در حال حاضر این ماشین در حال آزمایش و آماده سازی برای مسابقات قهرمانی رالی جهانی ۲۰۱۷ است. این تازه وارد، برای رویایی با قهرمان رالی یعنی فولکس واگن و همچنین دیگر رقبا از جمله سیتروئن و فورد طراحی گشته است.

تویوتا Yaris
تویوتا Yaris

تویوتا همچنین از این فرصت برای نشان دادن تکنولوژی جدید کمپانی شریکش، مایکروسافت، استفاده نمود. در آینده شاهد همکاری در پردازش داده های ناشی از وقایع مسابقات، ارتباطات تیم و ارتقا رسانه های اجتماعی، برای راضی نگه داشتن طرفداران از فرآیند تیم، خواهیم بود.  همچنین این دو کمپانی در زمینه گسترش تکنولوژی خودروهای جاده ای شامل فناوری خودران، همکاری خواهند داشت.

تویوتا Yaris جدید توسط قهرمان چهار دوره رالی Tommy Makinen رانده شده است. Finn سرگروه بخش تیم گسترش دهنده ماهواره ای تویوتا در Gazoo Racing است. این بخش تجربه رانندگی با مدل GT86 و لکسوس LFA در پیست نوربرگ رینگ آلمان در مسابقات ۲۴ ساعته را داشته است، اما مسابقات قهرمانی رالی در مرتبه ای دیگر است، به همین دلیل است که Makinen آمده است.

تویوتا Yaris
تویوتا Yaris

در کنار همکاری با مایکروسافت، تویوتا تایید کرده است که در رابطه با تایرها، با شرکت میشلین همکاری دارد و همچنین با کمپانی پاناسونیک و DMG MORI – که این شرکت در بحث پایداری در مسابقات با پورشه هم همکار است – به عنوان شریک فنی در این پروژه، که قرارداد خود را ثبت خواهند نمود، تشریک مساعی خواهد داشت.

تویوتا Yaris WRC مسابقات قهرمانی را در رالی فرساینده ی مونت کارلو طی ماه ژانویه آغاز خواهد کرد، اگرچه تویوتا هنوز راننده ی تیم دو نفره تویوتا Yaris را تایید نکرده است.

این کمپانی هنوز اعلام نکرده که تویوتا Yaris، پایه و اساس یک خودروی کوچک سوپر با عملکرد بالاست، اگرچه می بینیم که فولکس واگن و فورد هم سیستم چهار چرخ متحرکشان را برای مدل های Polo و Fiesta نساخته اند.  ما نیز این نکته را یک بدشانسی تلقی خواهیم کرد.

  • toyota-wrc-cars-08
  • ms1675_1
  • 35_0
  • 2016_paris_ms_02
حتما کلیک کنید  بهترین های رالی WRC در سال 2013
468×60 content ad

منبع نوشته:http://www.autoexpress.co.uk/toyota/yaris/97248/toyotas-new-wrc-car-easily-the-fastest-yaris-in-paris

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...